gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Sultan Süleyman İbrahimi Öldürcek mi?

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Valla melekler ben iyice merak etmeye başldım bakalım olaylar nasıl gelişecek .. Sizce öldürcek mi yoksa seviyorsun madem evlenin falan mı dicek ?

Sultan Süleyman, İbrahim'i çok şaşırtacak bir teklifte bulunuyor. İbrahim zor bir kararın eşiğinde?

Hürrem ve Mahidevran karşı karşıya? Mahidevran, Hürrem?in düzenlediği eğlenceye sert bir tepki gösteriyor. İkilinin kavgasına hiç beklenmedik biri müdahale ediyor. Onun gelişiyle haremde sesler kesiliyor.
    Devlet yönetiminde işler iyice karışıyor? Piri paşa vezir-i azamlıktan istifa ediyor. Ahmet paşa ise kıdemi gereği makamın kendisine layık olduğunu düşünüyor. Ama Sultan Süleyman beklenmedik bir karar veriyor. Ahmet Paşa verilen kararı hazmetmekte zorlanıyor?
    İbrahim, Mehmet Çelebi?nin hastalığını öğrenmiş. Bu bilginin Valide Sultana ulaşmasını sağlıyor. Valide sultan, Hatice?nin bir kez daha eşini kaybetmesinden korkuyor. Sultan Süleyman'ın karşısına çıkarak durumu açıklıyor. Ama Süleyman?ın cevabı hiç tahmin edildiği gibi olmuyor.

PaSikA ve GREY bunu beğendi.
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bence kimi bukadar çok seviyorsun söylede evlendireyim sizi diycek...

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
Sultan Süleyman İbrahimi Öldürcek mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Sultan Süleyman

Sezen Aksu - Sultan Süleyman

Kaç sene oldu, zaman durdu Deniz öyle hep aynı dünya bilinmez Taş duvar aynı kaldı Ümit öylece kaldı da Ümit edeni söyle kim aldı Kaç devir geldi, kaç nesil geçti Yürek öyle sevda yollar kavuşmaz Hasretin ne tadı kaldı Sabır öylece kaldı da Sabredeni söyle kim aldı Bu dünya ne sana ne de bana kalmaz Dünya ne sana ne de bana kalmaz Sultan Süleyman'a kalmadı Böyle hiçbir kitap yazmaz Bu dünya...
  2. kanuni sultan süleyman

kanuni sultan süleyman

kanuni kaç kez evlendi ve kimden kaç çocuğu oldu
  3. Kanuni Sultan Süleyman

Kanuni Sultan Süleyman

kanuni sultan süleymanın hayatı özellikleri saltanatı hakkında bilinmeyenler ayrıntılı bilgiler çok sevgili meleklerim,osmanlı torunları olarak tarihimizi bilmek öğrenmek ve örnek almak sanıyorum hepimizin görevi.Ata'mızın sözünde söylediği gibi:"Tarihini bilmeyen bir millet yok olmaya mahkumdur".Osmanlı'ya en parlak devirlerini yaşatan hükümdarlardan Kanuni Sultan Süleyman ile...
  4. sultan süleymanın son vasiyeti

sultan süleymanın son vasiyeti

sultan süleymanın sandık vasiyeti kanuni sultan süleymanın vasiyeti kanuninin son vasiyeti muhteşem yüzyıl dizisiyle tarihe merakın arttığını herkesçe bilinmekte.gerçektende diziyi tarihte yaşandiği gibi değiştirilmeden belgesel niteliğinde olduğu içinde diğer ülkelerdede izleniyor.sultan süleymanın eşleri, kızı ve oğlu derken son vasiyeti neymş bakalım .merak eden varmı kanuni sultan...
  5. Sultan süleyman ölecekmi ?

Sultan süleyman ölecekmi ?

Çarşamba gün yayınlanacak Muhteşem Yüzyılda süleyman neden bayıdı mustafa onun yerinemi geçecek Hürrem ne yapacak valla ben çarşambayı iple çekiyorum bayılıyorum şu diziye kızlar yorum yapalım bakalım kim tutturcak çarşamba günü görecez artık:puha:

Sayfayı Paylaş