gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sultan Süleyman ve Kastilya Prensesi Isabella Fortuna aşk mı yaşıyacak

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl sultan süleyman Kastilya Prensesi Isabella Fortuna yakınlaşacak mı aşk yaşıyacak mı haberleri burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisinde son iki bölümdür köle olarak satın alınan Kastilya Prensesi Isabella Fortuna ve Sultan Süleyman arasında yakınlaşma oalcak mı sizce Melek'ler? Sultan Süleyman Kastilya Prensesi Isabella Fortuna arasında neler olacak, Hürrem Sultan bu durumda nasıl bir tepki gösterecek, doğrusu çok merak ediyorum. Bu akşam Muhteşem Yüzyıl 29. bölüm de neler olacak, fragmanlardan izlediğim kadarıyla Hürrem Sultan Isabella Fortuna'nın varlığından haberdar oluyor ve takip ettiriyor, bakalım Kastilya Prensesi Isabella Fortuna Kanuni Sultan Süleyman ve Hürrem üçlüsü arasında nasıl bir ekşın yaşanacak:) [​IMG]

Bana kalırsa yakınlaşma olmıyacak, benim gibi düşünen ve aksini düşünen arkadaşlarımın yorumlarını bekliyorum:D

2. morkedi

morkedi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bencede aralarında duygusal bir şey yaşanmayacak. Nişanlısı da geldi asıl şimdi kopcak olay. heyecanla beklemedeyiz :)

Sultan Süleyman ve Kastilya Prensesi Isabella Fortuna aşk mı yaşıyacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanuni Sultan Süleyman ve gerçek oğlu Ali

Kanuni Sultan Süleyman ve gerçek oğlu Ali

kanuni sultan süleymanın gerçek oğlu, halit ergenç, halit ergençin oğlu ali, berguzar korel Hünkarımız kıymetlimiz, Sultan Süleymen ve gerçek oğlu şehzade Ali :) Yani Halit Ergenç ve oğlu Ali'nin haberini sunuyoruz size Melek'ler:) Bergüzar Korel önceki gün İstinye Park'ta oğlu Ali'ye yemek yedirebilmek için akla karayı seçti Yemeğini yemeyen ve ağlamaya başlayan Ali, babası Halit...
  2. kanuni sultan süleyman

kanuni sultan süleyman

kanuni kaç kez evlendi ve kimden kaç çocuğu oldu
  3. kanuni sultan süleyman hastanesi nerede adresi var mı kızlar

kanuni sultan süleyman hastanesi nerede adresi var mı kızlar

Kızlar istanbuldan katılıyorum sitenize kanuni sultan süleyman hastanesi istanbulda halkalıdaymışta tam olarak yeri nerede nasıl giderim oraya bilen yazsın yav :D:D
  4. Kastilya Prensesi İsabella Fortuna Kimdir ?

Kastilya Prensesi İsabella Fortuna Kimdir ?

kastilya prensesi isabella fortuna kimdir biyografisi hayatı resimleri muhteşem yüzyıl için yazımıza buyrun arkadaşlar Kastilya Prensesi İsabella'yı ekranların sevilen dizisi Muhteşem yüzyılda tanıdık birçoğumuz. Ben merak ettim Bu isabella kimmiş diye araştırdım buldum ve sizlerle paylaşıyorum melekler :) Kastilya Kraliçesi isabella Kastilya Kraliçesi İsabella ;1451-1504, İspanya ‘nın...
  5. Prenses Isabella ve Sergen Yalçın Aynı Mekanda Yakalandılar !

Prenses Isabella ve Sergen Yalçın Aynı Mekanda Yakalandılar !

muhteşem yüzyıl isabella prenses isabella sergen yalçın melike ipek yalova melike ipek yalova haberleri 2011 sergen yalçın haberleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Muhteşem Yüzyıl dizisinin prenses fortuna karakterine hayat veren oyuncusu Melike İpek Yalova , geçtiğimiz akşam Yetenek Sizsiniz programı üyesi eski futbolcu Sergen Yalçın ile aynı mekanda görüntülendi melekler :) E tabi, bu...

Sayfayı Paylaş