gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sultanın Kıyafetleri Sergileniyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sultanların kıyafetleri türkan şoray kıyafetleri türkan soray kiyafetleri [​IMG]'TÜRKAN ŞORAY BEYAZ PERDEDE KOSTÜMLER' SERGİSİ ÖNCEKİ GECE HALKA AÇILDI. KIYAFETLERİNİ BİRER BİRER ANLATAN SULTAN ÇOK DUYGULANDI.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla 'Türkan Şoray Beyaz Perdede Kostümler' sergisi önceki gece halka açıldı. Bugüne kadar rol aldığı filmlerdeki hiçbir kıyafetini atmadığını ve sakladığını belirten Şoray, 'Buradaki kıyafetlerin hepsi orijinal. Daha fazla kıyafetim vardı ama birçoğu ne yazık ki kayboldu' dedi.

Kendi tasarlamış
    Kostümleri arasında bir ayrım yapmayan ve hepsini çocuğu gibi sevdiğini belirten Türkan Şoray, 'Bazı kostümleri ben tasarladım ve diktim. Hepsinin yeri ayrı' şeklinde konuştu.

Sultanın Kıyafetleri Sergileniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sultanın Köşesi....

Sultanın Köşesi....

mekanın melekleri hepinizi sultan ablanızın köşesine bekliyorum.... http://img511.imageshack.us/img511/7909/imagesjghukjggi8.jpg gelin köşeme sizi sultanlargibi ağırliyim...
  2. Sadece 50 kişinin gördüğü yüz sergileniyor

Sadece 50 kişinin gördüğü yüz sergileniyor

mısır mumyaları rüyada firavun mezarı görmek atatürk mumyası Mısır’ın en ünlü firavunlarından Tutankamon’un mumyası, bulunuşundan 85 yıl sonra sergileniyor. En genç mumyanın yüzünü bugüne kadar sadece 50 kişi çıplak gözle görebilmişti. Mısır’ın en ünlü firavunlarından Tutankamon’un mumyası, ölümünden 3 bin 300 yıl sonra ziyaretçilere açıldı. Mumya, Mısır’ın Luksor kentindeki Krallar...
  3. Sultana Biyografisi

Sultana Biyografisi

sultana sultana sarkici 2000 yılında Doublemoon'dan çıkan albümü "Çerkez Kızı" ile Ahmet Ertegün'ün de söylediği gibi bir "ilk"e imzasını attı. Albümde yer alan "Kuşu Kalkmaz" şarkısının medyada ve sansür kurulunda yarattığı tsunami etkisi hala günümüzde artçı sarsıntılar olarak devam etmektedir. Sultana hip - hop müziğine göbek dansının buram buram cinsellik...
  4. kıyafetler

kıyafetler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş