gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Sultanin Sirri

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

sultanın sırrı [​IMG]

Sultanın Sırrı, II Abdülhamit'e ait bir sırrın peşinde koşan Amerikan Ajanlarının mücadelesini anlatıyor. İstanbul'un yeraltında geçen filmde 1200 yıllık dokusu bozulmamış, girilmeyen dehlizler kullanılıyor.

2. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    daha derinlemesine yazsaydin keske böyle seyleri okamak cok hosuma gidiyor emegine saglik

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Filmin tanıtımını televizyondan izlemiştim bu tür filmler her zaman ilgimi çekmiştir en kısa zamanda izlemek istiyorum:)

Sultanin Sirri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlulugun Sirri

Mutlulugun Sirri

Toplanın, mutluluğun sırrını veriyorum! Bir kere şu ortaya çıktı: Para, mutluluk getirmiyor kardeşim! Modern dünya, sadece ’daha zenginlerin’, ’daha az zenginlerden’ biraz daha mesut olduğunu, bu saadetin de ’üstünlük’ hissinden kaynaklandığını ve uzun sürmediğini keşfetti! Psikologlar ’mutluluk’ konusuna takmış durumdalar. Temel ihtiyaçları karşılandığı sürece, daha fazla para ekstra bir...
  2. Ferman Sultanımındır

Ferman Sultanımındır

Yazısının güzelliği, süslemelerinin zevkli-lîği, tuğrasının zarâfeti, renklerinin uyumluluğu ve muhtevâsının zenginliği ile dikkat çeken Osmanlı fermanları âdeta bu devletin sembolü olmuşlardır. Sergilendikleri her yerde Osmanlı Devleti'nin hâtırasını canlandırırlar. Padişahın halkla, yöneticilerle ve yabancı devletlerle doğrudan yazışması demek olan ferman; Belge Bilimi (=Diplomatika)...
  3. Bİr Sultanin OĞluna Nasİhatlerİ

Bİr Sultanin OĞluna Nasİhatlerİ

annenin oğluna nasihatı Ummadığın bir yerden ümidini temelli kesme ve bir şey umduğun yerden de sakın çok ümitli olma. Çünkü genelde nasip, umduğu yerden değil, ummadığı yerden gelir. İyiye iyi, kötüye kötü de, hakkı inkâr etme. Yani sevmediğin bir kişi bile, bir şeye iyi diyorsa, o şey gerçekten de iyi ise, ona sakın kötü deme. Kötü derlerse, sen de kötü olduğunu biliyorsan; ona iyi deme....
  4. Muhteşem Yüzyıl Sultanları Anlatıyor...

Muhteşem Yüzyıl Sultanları Anlatıyor...

muhteşem yüzyıl sultanları muhteşem yüzyıl ne anlatıyor yüzyılda oynamak istiyorum roller mani devran sultan Son zamanların en çok konuşulan en çok eleştiri alan muhteşem dizi Muhteşem Yüzyıl'In Valide Sultan'ı,Hatice Sultan'ı ve Mahi Devran Sultan'ı ile dizi hakkında ropörtaj yapıldı.Keyifli bir ropörtajla sizi baş başa bırakıyorum Melek'ler... BUGÜN SULTAN SÜLEYMAN GİBİ GÜÇLÜ BİR ADAMIN...
  5. Huzurun sirri

Huzurun sirri

huzur, mutlu evlilik, kadin ve erkek, sirlar, yuva kurmak, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Hiçbir zaman ikiniz de aynı anda sinirlenmeyin. Ev yanmadıkça birbirinize bağırmayın. Kılık kıyafet almakla ilgili kendiniz ve eşiniz arasında seçim yapmak zorunda kalırsanız, eşinizi tercih edin. Tenkitlerinizi onu sevdiğinizi hissettirerek söyleyin. Geçmişteki hatalarını...

Sayfayı Paylaş