gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Sülüman karakterini karısı kıskanırsa ..

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

berguzar korel bergüzar korel halit ergenc halit ergenç bergüzar
    BERGÜZAR KOREL'DEN KISKANÇLIK İTİRAFI Halit Ergenç'in Muhteşem Yüzyıl'daki öpüşme sahnesi Bergüzar Korel'in içini acıttı

Profesyonellik de bir yere kadar! Geçtiğimiz aylarda eşi Halit Ergenç'le birlikte Yunanistan'da yayınlanan 'Super Star' adlı bir TV programına katılan Bergüzar Korel, mesleğinin zorluğuyla ilgili şu itirafta bulundu: "Biz, birbirine âşık bir çiftiz. Ve ekranda birilerinin eşinize dokunması, o resmi görmek insanın hoşuna gitmiyor. Çok zor bir meslek bu."
    Korel, eşinin öpüşme sahnelerinin içini acıttığını söyleyip "Biz çok medeniyiz desek de sonuçta kadın ve erkeğiz. Halit'i o sahnelerde görünce irite oluyorum" itirafında bulundu. Korel'in bu açıklamasına rağmen Ergenç, 'Muhteşem Yüzyıl'daki cesur sahnelerde yer aldı.

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede evli bir çiftler öpüşmeli sahnelerde oynaması çok saçma geliyor bana

3. gülçin gözde

gülçin gözde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şahsen sülüman deyince çok itici oluyo bu bir ikincisi öpüşmenin bir anlamı kaldı mı merak ettim.o yüzden sülümanı karısı kıskanmış kıskanmamış kaç yazar sanki o hiçç öpüşmedi haa:) adı da muhteşem yüzyıl değil de muhteşem öpücük olsaydı başka bişe yok zati

Sülüman karakterini karısı kıskanırsa .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurtseven Kardeşler - Kıskanır

Yurtseven Kardeşler - Kıskanır

söyleyemem seni çok sevdiğimi duymasın olurya mecnun kıskanır ruhuma işleyen güzel kokunu bilmesin olurya güller kıskanır aşkımız uğruna çöle düştüğünü bilmesin belki leyla kıskanır canımdan bir parça can oluşunu duymasın ne olurrr ANNEM kıskanır sen oldukça benim yaşadığımı gücenir bilmesin ruhum kıskanır uğrunda bir ömür vadettiğimi duymasın olur ya ecel kıskanır aşkımız uğruna çöle...
  2. Karakter

Karakter

Karakter terimi bazan kişilikle (bkz.) eş anlamda kullanılır, fakat daha dar bir anlamda, kişiliğin başkaları tarafından, sosyal, etik veya moral kriterlerle ilgili olarak değerlendirilen görünüşleri anlamına gelir. Böylece, bir kişinin karakter yapısı, o kişinin sosyal ortama uyum biçimini belirleyen nispeten dengeli, belirli, organize ve integre güdüler, tutumlar, değerler, savunma...
  3. karakteriniz

karakteriniz

ayin kacinda dogdunuz? bu sayi sizin karakter numaranizi belirler, mesela ayin 5 inde dogduysaniz siz 5 insanisiniz. ayin 11 inde dogduysaniz (1+1) 2 insanisiniz .... buna göre sizin özellikleriniz belirlenebiliyor.... iste numaralara göre karakteriniz: Sayi 1: özü: yaratici elemti: hava - lider - ucucu - parlak - neseli...
  4. Seven kıskanırmış öyle mi!!!

Seven kıskanırmış öyle mi!!!

Merak ediyorum kıskanma huyu bizde neden var. İnsanoğlu hakikaten içi dışı kötü bir yaradılmış. Yaradılmışlar içinde en kötüsü insan. Kıskancız, kindarız, fesatız, her tür kötülük var içimizde ön tanımlı. Belki de işte sınanma da bu olsa gerek. Sınanıyoruz ve pek çoğumuz bu sınavda sınıfta kalıyoruz. Örneğin kıskançlığı baz alacağım şimdi ben. Kıskançlık dersinden çakan kaç kişi var el...
  5. Çocuklar Kardeşlerini Neden Kıskanır?

Çocuklar Kardeşlerini Neden Kıskanır?

Bu konu; Çocuklar Kardeşlerini Neden Kıskanır haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birden fazla çocuğu olanlar bilirler, umumiyetle ne kadar yok öyle birşey denilse de, büyük çocuk ne kadar da olgun çağda olsa da büyük çocuklar her zaman küçükleri kıskanır. Bu kıskançlığın dozajını ise ebeveynlerin olaya hakimiyet sınırları belirler. Eğer uygun şekilde büyük çocuğa...

Sayfayı Paylaş