gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Sülünler Kuşu hakkında bilgiler

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Sülün Kuşunun Özellikleri Sülünler Hakkında Bilgiler Sülün Kuşu Hakkında Bilgi

Sülünler Hakkında

Sülün, tavuksular (Galliformes) takımında bulunan büyük bir kuş grubundaki kuşlara verilen genel addır, 11 cinsi ve 35 türü bulunan sülünlerin erkekleri ve dişileri birbirine benzemez, Erkek sülünlerin daha parlak renkli tüyleri ve uzun kuyrukları vardır, En çok bilinen bayağı sülün (Phasianus colchicus) dünya üzerinde hem doğal alanlarda bulunur hem de çiftliklerde yetiştirilir,(Örneğin; Devlete ait olan Samsun-Tekkeköy Gelemen Sülün Yetiştirme Çiftliği) Doğada yaşayanları av hayvanı olarak avlanır, ​

Sülünler Kuşu hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saka kuşu (Carduelis carduelis) Hakkında Bilgi

Saka kuşu (Carduelis carduelis) Hakkında Bilgi

saka kuşu hastalıkları saka kuşu bakımı bakımı hakkında bilgi nasıl tutulur Saka kuşu (Carduelis carduelis), Saka kuşu (Carduelis carduelis) Hakkında Saka kuşu (Carduelis carduelis), ispinozgiller (Fringillidae) familyasından kafeslerde çok beslenen ötücü bir kuş türü. Konu başlıkları * 1 Özellikleri * 2 Yaşam şekli * 3 Dağılımı * 4 Taksonomi * 5 Dış bağlantılar Özellikleri...
  2. Muhabbet Kuşlarının Konuşturulması Hakkında Bilgi

Muhabbet Kuşlarının Konuşturulması Hakkında Bilgi

Muhabbet Kuşlarının Konuşturulması Hakkında Bilgi verir misiniz rica etsem. kuşumu konuşrturmak istiyorum.
  3. Muhabbet Kuşlarında Astım Hastalığı nedenleri ve hakkında bilgi

Muhabbet Kuşlarında Astım Hastalığı nedenleri ve hakkında bilgi

Muhabbet Kuşlarında Astım Hastalığı nedir neden olur lütfen bu konuda da bilgi verin benim kızım astım olmuş :(
  4. Muhabbet kuşlarının tüy dökme zamanları hakkında bilgi

Muhabbet kuşlarının tüy dökme zamanları hakkında bilgi

Bir muhabbet kuşum var ve tüyleri çok dökülüyor.Acaba mevsimsel mi?Bu kuşların tüy dökme zamanları ne zamanlar oluyor?Geçici mi yani ? :S
  5. Salih Kuşu Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Salih Kuşu Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu sayfa, Salih Kuşu Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tv yepyeni bir diziyi daha ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Salih Kuşu adı verilen dizi Mayıs ayında ekranlarda olacak. Süreç Film’in yapımcılığını yaptığı usta kalem Gani Müjde’nin de senaryosunu yazdığı dizide Hande Ataizi başrolde olacak.. Öykünün kahramanı “Bahtiyar” eşi, iki çocuğu,...

Sayfayı Paylaş