gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sümbül Ağa Hollywood'da Şansını Deneyecek!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sümbül ağa muhteşem yüzyıl hollywood yolcusu ne zaman gidecek yeni proje 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Ekranların fenomen haline gelen dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisinin Sümbül Ağa karakterini canlandıran başarılı oyuncusu Selim Bayraktar, Hollywood'da şansını deneyecek melekler :) Muhteşem Yüzyıl'da ki Sümbül Ağa karakteriyle başarılı bir performans yakalayan Selim Bayraktar, ünlü Fransız yönetmen Luc Besson'un yönetmeni olacağı ve yarısını Türkiye'de çekeceği bir filmde rol alacak.

Bir Arap prensini canlandıracak olan Selim Bayraktar, yeteneğinin yanı sıra İngilizce ve Arapça’ya hakimiyetiyle bu rolü kazandı ve Besson'la el sıkıştı melekler. Bu film sebebiyle Muhteşem Yüzyıl dizisinde ki rolünün hafifletileceğini söyleyen Bayraktar, ‘Muhteşem Yüzyıl’daki rolü için “Evet parladım, ama hiç orada değilim. Siz kalkıp ‘Ben bu rolle kendimi göstermeye çalışacağım, şöhret olacağım’ derseniz olmaz. Ama ‘Ben bu rolü hakkıyla oynayacağım’ sözünden yola çıkarsanız o ‘Sümbül Ağa’yı inandırırsınız” diyor.

Başarılı oyuncunun Hollywood'da da takdir toplayacağı kesin gibi, kendisine başarılar diliyoruz. :)

Sümbül Ağa Hollywood'da Şansını Deneyecek! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sümbül

Sümbül

Rüyada sümbül görmek, servet ve saygın bir kişi olacağının işaret demektir. Rüyada sümbül görmek, servet ve saygın bir kişi olacağının işaret demektir. Temiz aşk, güzel duygular, ahenk, mutluluktur.Rüyada sümbül çiçegi görmek, zenginliginin artmasi ve itibarinin çogalmasi ile yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sümbül görmek, bolluk, refah, mal veya zenginlige isarettir.
  2. Güller Sümbüller

Güller Sümbüller

Güller sümbüller Yanık gönüller Divane diller Mevlayı özler Hu diyen canlar Canda cananlar Aşkla yananlar Mevlayı özler. Pervane nare Deme ağyare Mest olan yare Mevlayı özler Zikreden zakir Şükreden şakir Aşkı bu fakir Mevlayı özler Emin ver bana Niyazım sana Yüreğim yana Mevlayı özler Güller sümbüller Yanık gönüller Divane diller Mevlayı özler Hu diyen canlar Canda cananlar Aşkla...
  3. Sümbül Ağa (Selim Bayraktar) Kimdir?

Sümbül Ağa (Selim Bayraktar) Kimdir?

selim bayraktar sümbül ağa kimdir sümbül ağa sumbul aga sünbül Muhteşem Yüzyıl dizisinde haremdeki kızlardan sorumlu olan Sümbül Ağa gerçek adıyla Selim Bayraktar biyografisini sizlerle paylaşıyorum. Muhteşem Yüzyıl’ın Sümbül Ağası Selim Bayraktar Kimdir?Selim Bayraktar 1975 Kerkük doğumlu.Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu.Muhteşem Yüzyıl’ın ‘Sümbül Ağa’sı...
  4. sümbül

sümbül

pembe ve mavi sümbül aldım bakımı yetiştirmesi hakkında bilgisi olan varsa bilgi verirlerse bana sevinirim
  5. sümbül ağa gerçekten yaşadı mı ?

sümbül ağa gerçekten yaşadı mı ?

Melekler merhaba, benim merak ettiğim sümbül ağa gerçekte yaşadımı? Kanuni zamanında sümbül ağa diye biri varmıydı ve ne zaman nasıl öldü ?

Sayfayı Paylaş