gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sümbül Ağa'nın Sarayı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sümbül ağa muhteşem yüzyıl selim bayraktar selim bayraktar haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Muhteşem Yüzyıl dizisinin sevilen karakteri Sümbül Ağa rolünü başarıyla canlandıran Selim Bayraktar birikimini eve yatırmış melekler :) Antalya Devlet Tiyatrosu sanatçısı Selim Bayraktar, Antalya'dan ultra lüks bir daire satın almış. Fiyat konusunda ser verip sır vermeyen Selim Bayraktar'ın evi söylenilenlere göre 300 bin ile 600 bin TL arasındaymış. Haberin devamı ise şöyle;

40 dairelik Comport Palace Rezidans’ta ultra lüks daireyi beğenen Bayraktar, "Hayalimdeki bir yuvaydı" dedi. Uzun zamandır ev almayı düşündüğünü söyleyen Bayraktar, "Artık burası bizim kasrımız olacak. Eşimle Antalya’da birçok yeri dolaştık, ama burası bizi mest etti. Komşularımız da çok iyi. Sanıyorum 4 hafta içinde taşınırız" diye konuştu. Binayı yapan firmanın yönetim kurulu başkanı Hüseyin Samut, Bayraktar’a ellerindeki son lüks daireyi sattıklarını, 180 metrekarelik dairenin akıllı, otomasyon sistemli, parmak iziyle açılan, İtalyan seramiklerin kullanıldığı bir daire olduğunu söyledi.

Samut, "Ancak fiyatı konusunda ünlü sanatçıyla gizlilik anlaşmamız var, fiyatı sormayın" demekle yetindi. Antalya’da birçok rezidans yapan Hüseyin Samut’un ultra lüks dairelerin büyüklüğüne göre fiyatı 300 bin ile 600 bin lira arasında değişiyor.

Sümbül Ağa'nın Sarayı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sümbül

Sümbül

Rüyada sümbül görmek, servet ve saygın bir kişi olacağının işaret demektir. Rüyada sümbül görmek, servet ve saygın bir kişi olacağının işaret demektir. Temiz aşk, güzel duygular, ahenk, mutluluktur.Rüyada sümbül çiçegi görmek, zenginliginin artmasi ve itibarinin çogalmasi ile yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sümbül görmek, bolluk, refah, mal veya zenginlige isarettir.
  2. Sümbül Kökü

Sümbül Kökü

Rüyada sümbül kökü görmek nimet, helal mal, övgü ile tabir olunur, Taze sümbül kökü yedigini görenin eline helal mal geçer ve onu kullanir. Bir rivayete göre, o yerde adi hayir ile anilir ve bir çocugu dünyaya gelir.
  3. Güller Sümbüller

Güller Sümbüller

Güller sümbüller Yanık gönüller Divane diller Mevlayı özler Hu diyen canlar Canda cananlar Aşkla yananlar Mevlayı özler. Pervane nare Deme ağyare Mest olan yare Mevlayı özler Zikreden zakir Şükreden şakir Aşkı bu fakir Mevlayı özler Emin ver bana Niyazım sana Yüreğim yana Mevlayı özler Güller sümbüller Yanık gönüller Divane diller Mevlayı özler Hu diyen canlar Canda cananlar Aşkla...
  4. Sümbül çiçeği

Sümbül çiçeği

sümbül çiçeği sümbül cicegi sumbul cicegi nasıl bakılır sümbül bakımı,sümbül çiçeğinin bakımı,sümbül çiçeği bakımı,sümbül çiçeği hakkında bilgi,sümbül çiçeği nasıl bakılır Soğanlı bitkilerden olan sümbül çiçeği hakkında bilgi ve bakım önerilerini bulabilir siniz bu yazımızda Melek'ler. Sümbül çiçeğinin ismi Farsça da sümbül olarak da bilinir. Genellikle süs için yetiştirilen çok...
  5. sümbül

sümbül

pembe ve mavi sümbül aldım bakımı yetiştirmesi hakkında bilgisi olan varsa bilgi verirlerse bana sevinirim

Sayfayı Paylaş