gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

sumo olmak istemiyorsak onlar gibi yaşamayalım...

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar bir yerden duyduğuma göre sumo güreşçileri sabah kalkınca kahvaltı yapmazlarmış öğleye kadar spor yapıp sonrasında tıkabasa öğle yemeği yerlermiş ve bunun üstüne yatarlarmış tabi aralarda bol kalorili yiyecekler, geldi en kalorilisinden akşam yemeği kısacası sumo güreşçileri düzensiz yemek yiyip üzerine uyuyup öğün atlayıp kilo alıyorlar ayrıca sporda yapıyorlar öğün atlamak bizlerin sık yaptığı birşey yemiyoruz aç kalıyoruz sonrasında dolduruyoruz mideyi "ay ben kahvaltı yapmadım çok açım ne varsa getir yerim" kilo almak istemiyorsak düzenli yiyelim sık sık tam doymadan ve birazda hareketli bu sadece kilo için değil sağlıklı yaşam içinde şart bunları sizinle paylaşmak istedim zaten bir hamilelik ve doğum ne kadar yıpratıyor ve değiştiriyor bizi bizde üstüne tuz biber eklemeyelim bolca her zaman zarif ve hoş olmak biz meleklere yakışır haydi kızlar sağlıklı yaşam için elimizden geleni yapalım:party:

sumo olmak istemiyorsak onlar gibi yaşamayalım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizde onlar gibi olabilirsiniz

sizde onlar gibi olabilirsiniz

Cameron Diaz’ınki gibi dümdüz, mükemmel bir karın; Jennifer Lopez’inki gibi sımsıkı kalçalar… Harika olurdu değil mi? Onları kıskanmak yerine egzersizlere başlasanız iyi olur. Hangi bölgenizi çalıştırmak istediğiniz ise size kalmış. Alt karın kasları: Karın egzersizleri kolay değil. Ama özellikle bu iki hareket formunuza çok şey katacak. Yere uzanın, ellerinizle başınızı tutun. Bacaklarınızı...
  2. Belçika'da kimse başbakan olmak istemiyor

Belçika'da kimse başbakan olmak istemiyor

Belçika’da Haziran 2007’den bu yana 4’üncü kez istifa eden Başbakan Leterme, artık dönmeyeceğini söyledi. Kimsenin başbakan olmak istemediği ülkenin büyük kaosa sürüklenmesinden korkuluyor Belçika’da hükümetin geçen cuma günü istifa etmesinin ardından ortaya çıkan iktidar boşluğunu doldurma yönünde ilerleme kaydedilemezken, küresel mali krize bir de siyasi krizin eklenmesiyle ülkenin...
  3. hasta olmak istemiyorsan(resimli)

hasta olmak istemiyorsan(resimli)

Arkadaşlar,iyi olmak istiyorsan bunlar tam size göre....:)
  4. Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum

Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum

Asuman Krause neden böyle dedi? Mankenliği bırakan Asuman Krause, nelere el atmadı ki? Sinema, tiyatro hatta şarkıcılık derken şimdi de televizyon programı sunuyor. Wipe Out adlı yarışma programında en çok da kendisi eğleniyor. Krause Hürriyet'e yaptığı samimi açıklamalarda "Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum" dedi. Ajda gibi kedi bakmak istemiyorum "Güzel bir program...
  5. Sarıl "ONA"... Son nefesin gibi!...

Sarıl "ONA"... Son nefesin gibi!...

Sarıl "ONA"... Son nefesin gibi!... Eğer yüreğinde ki boşluğun "AŞK" olduğuna inanıyorsan? Ve Bulduysan "O" insanı "O" aşkı! Kafanda ki sorunun cevabı "O" kişi ise? Kaçırma "ONU" sonra çok geç olabilir! Ne kadar yaşayabileceğini biliyor musun? Sarıl "ONA"... Son nefesin gibi!... alıntı..

Sayfayı Paylaş