gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Sumru Yavrucaktan Beren'e Övgüler

Konu, 'Magazin' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

Sumru Yavrucuktan Beren'e Övgüler sumru yavrucuk, beren saat, fatmagül'ün suçu ne, fatmagül, ilgili bilgiler burada

"Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde Meryem karakterini canlandıran Sumru Yavrucuk Beren Saat'e övgüler yağdırmış.Bende tam bir Beren hayranı olarak Sumru Yavrucuk'un Beren'in oyunculuğuyla ilgili söylediklerine katılıyorum ama yönetmen olması fikrine katılıyorum.Bu güzelliği kamera arkasına koymak olmaz bence:)

"Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde Meryem karakterini canlandıran tiyatro sanatçısı Sumru Yavrucuk rol arkadaşı Beren Saat'in iyi bir oyuncu olduğunu söylerken gönlünde yatan aslanı da açıkladı: Onu film yönetmeni olarak görmek istiyorum. Ben onun bu işi çok iyi yapabileceğini hissediyorum. Başarılı olacaktır. Dedi.

Son düzenleme: 10 Temmuz 2011
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yönetmenlikmi aslaa kendi işini yapsın :D

Sumru Yavrucaktan Beren'e Övgüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖvgÜ Gereksİnİmİ

ÖvgÜ Gereksİnİmİ

ÖVGÜ GEREKSİNİMİ Çocuğunuzu, Topluma Uyumlu ve Yararlı Bir Kişi Olarak Yetiştirmede Kişisel Olarak Nasıl Etkili Olabilirsiniz? Çocuk yetiştirmedeki ve özellikle çocuğun kişiliğini yerleştirmedeki temel ilkelerden biri de övgünün harikalar yaratan gücünü kullanmaktır. Bütün çocukların övülmeye ihtiyacı, hepsinin de övgüye ve takdire değer yanları vardır. Övgüye değer yanlarını arayın! O...
  2. Hüzünlenmiş yavrucak

Hüzünlenmiş yavrucak

O kadar hüzünlenmiş ve içten ağlamış ki herşeyini dışa vurmuş bebecik :laugh::laugh:
  3. Sumru Yavrucuk kimdir

Sumru Yavrucuk kimdir

sumru yavrucuk kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri Sumru Yavrucuk, oyunculuğunu hayranlıkla izlediğim usta oyuncuların başındadır kendisi. Sizler de "Yabancı Damat" dizisinden bilir ve benim gibi o diziyle seversiniz Sumru Yavrucuğu eminim buna :D:D Sevgili Melek'ler, en sevdiğim oyuncu hakkında bilgiler sunyorum bu yazımızda. Sumru...
  4. Özlem Yıldız'a Eşinden Övgü !

Özlem Yıldız'a Eşinden Övgü !

özlem yıldız sinan serter özlem yıldız haberleri özlem yıldız Son zamanlarda ekranlarda göremediğimiz ünlü sunucu Özlem Yıldız'ın evliliğinde bazı problemler yaşandığı konusunda basında bazı bilgiler dolaşıyordu melekler. Eşi Sinan Serter'in maddi problemler yaşaması sebebiyle zor günler geçiren Özlem Yıldız'la ilgili eşinden bir açıklama gelmiş. İşte haberin detayları... Sunucu Özlem...
  5. Araplar Beren'e Hayran !

Araplar Beren'e Hayran !

beren saat haberleri beren saat fatmagülün suçu ne Ülkemizde ilgiyle izlenen Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi ortadoğuda da ilgiyle takip ediliyor melekler :) Öyle ki ''Fatima'' hayranları facebookta bile toplanmışlar. Haberin detayları şöyle; Beren Saat, “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinde canlandırdığı Fatmagül karakteriyle Arap erkeklerinin gönlünü fethetti. Albawaba isimli web sitesinde yer...

Sayfayı Paylaş