gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sümüklü Böceğin Pes Dedirten İnanılmaz Azmi

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Hayvanlar alemine açmadım topici,gerçekten bi garip. Buyrun resimler..

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sümüklü Böceğin Pes Dedirten İnanılmaz Azmi
    vayy azme bak gercekten
    saol canım

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim ablam

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

şu azim azıcıkta hepimizde olsaya:)
    emeğine sağlık canım

Sümüklü Böceğin Pes Dedirten İnanılmaz Azmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pes Yaneeeeeee

Pes Yaneeeeeee

E- Canım K - Canın çıksın E - Hayrola yahu, ne dedik şimdi? K -Mini eteğimi nereye sakladın yine? E -Güzelim içine giysene o mini eteği, ben okula giderken beden dersi günlerinde eşofmanımı içime giyerdim. Hiç de bir kötülüğünü görmedim. K - Onu vermezsen içinden G-stringimin göründüğü beyaz pantolonumu giyerim. Sana da 'simdi bu moda' diye çıkarcı çağdaşlık yaparım. E -O artık siyah....
  2. Sümüklü böcek

Sümüklü böcek

Bir yerden bir yere göç etmeye, uzun süre dinlenmeye delalet eder.
  3. Böcek

Böcek

rüyada böcek ısırması rüyada sokması ısırması görmek sümüklü öldürmek öldürmek Geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek yemek mutsuz geçecek bir evliliğe işaret eder.Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama yorumlanır. Geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek yemek mutsuz geçecek bir evliliğe işaret eder.Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak...
  4. pes dedirten ögrenci evleri

pes dedirten ögrenci evleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. sümüklü meleklerime

sümüklü meleklerime

ev usulü thlolhot.... malzemeler: 1 adet limon 1 bardaklık kaynamış su ve toz şeker yapılışı: 1 adet limonun suyu sılır 1 su bardağına dökülür bardağın boşta kalan kısımını kaynamış sıcak su ile doldurduktan sonra içine bolca şeker ilave edip içiyoruz bunu hergün yapabiliriz... geçmiş olsun acil şifalar diliyorum :)

Sayfayı Paylaş