gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

(Sun and Moon) Güneş ve ay

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: (Sun and Moon) Güneş ve ay
    Ellerine sağlık canım güzel resimler

(Sun and Moon) Güneş ve ay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜNEŞ ve AY ÜZERİNE İNANIŞLAR

GÜNEŞ ve AY ÜZERİNE İNANIŞLAR

dünya güneş ve ayla ilgili şiir dünya güneş ve ayla ilgili şiirler ay ile şiir şiirler ay ile GÜNEŞ ve AY ÜZERİNE İNANIŞLAR Bir varmış bir yokmuş. Çok eski zamanların birinde, birbirine delice tutkun iki aşık varmış. Bu iki aşıktan cesur, korkusuz erkeğin adı Ay, hırçın, kaprisli güzelliğiyle herkesin gözlerini kamaştıran kadınınki ise; Güneş’miş. Ay ve Güneş birbirlerine sahip oldukları için...
  2. ay dahi güneş dahi ilahisi

ay dahi güneş dahi ilahisi

ay dahi güneş dahi nurundan muhammedin ilahisi Ay dahi güneş dahi Nurundan Muhammed'in Cümle şekerler tadı Tadından Muhammed'in Evliyalar geldiler Saf saf olup durdular Canlar feda kıldılar Yolunda Muhammed'in Muhammed bir denizdir Cümle yerleri tutmuş Evliyalar ördeği Gölünde Muhammmed'in Yetmiş bin hacı gider Malı mülkü terkeder Varır ziyaret eder Kabrini muhammed'in Ol Meryem oğlu İsa Sırrı...
  3. Ay il Güneş

Ay il Güneş

Bir gün Ay'a sordular:-En çok neyi seversin? -Güneşin tutulup ebediyen perde altında, bir bulutun gerisinde saklı kalmasını severim. -Neden ona bunu reva göresin ki? -Çünkü onu kendi gözümden bile kıskanıyorum. Üstelik güneşe olan aşkımla bütün âlemi nura boğmak gelir elimden! -Sözün doğruysa eğer, gece gündüz durmadan ona koşmalısın ki ona ulaşabilesin. Ona ulaştığın vakit de zaten onda yok...
  4. Transformers 3 ayın karanlık yüzü türkçe fragman ( dark of the moon )

Transformers 3 ayın karanlık yüzü türkçe fragman ( dark of the moon )

transformers 3 ayın karanlık yüzü Transformers filmini sizlerde benim gibi mi bekliyorsunuz bilmiyorum arkadaşlarım. Halay gücü çok geniş yapımcıların inanılmaz paralar harcayarak yaptıkları bu filmi 29 haziran 2011 te izleyebileceksiniz. 3 D olarak sinemalarda. Ben sizlere şunu söylemek istiyorum. Kudreti bu kadar büyük bir Yaradan'ın küçücük Dünyamızla yetineceğini sanmıyorum. Geçtiğimiz...
  5. İçinde Ay Güneş Yıldız Ve Bulutun Olduğu Bir Masal arıyorum

İçinde Ay Güneş Yıldız Ve Bulutun Olduğu Bir Masal arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben 5 yaşında ki kızım ayşe ye bir çok masal anlatıyorum ve benden dün gece İçinde Ay Güneş Yıldız Ve Bulutun Olduğu Bir Masal istedi varsa böyle bildiğiniz bir masal bana yazar mısınız.

Sayfayı Paylaş