gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Suna Dumanaya'dan Gençlik İksiri Tarifi....

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Suna Dumankaya'dan Gençlik İksiri Tarifi Suna Dumankaya Gençlik İksiri

Suna Dumankaya’nın tariflerini pek çok kişi kullanır ve onun tarifleriyle istedikleri güzelliğe kavuşurlar. Bu sefer gençlik iksiri tarifi var sırada..İşte Suna Dumankaya özel gençlik iksiri tarifi....

Malzemeler:

1 Demet maydanoz
    1 Baş sarımsak
    5-6 Adet limon

Hazırlanışı:

Bir demet maydanozu iyice yıkadıktan sonra el ile parçalayarak, ağzını kapatabileceğiniz cam bir kaba koyun.
    Bir baş sarımsağı soyup tanelerini bütün olarak maydanozun içine koyun, limonları sıkarak suyunu maydanoz ve sarımsakların üstüne gelecek şekilde dökün.
    Kapağını kapattıktan sonra 1 gün bekletin. Ertesi gün suyunu süzerek kullanıma hazır hale getirin.
    Günde 1 çorba kaşığı tüketilebilir. Arzu ederseniz balla da tatlandırabilirsiniz.
    Bu iksir aynı zamanda vücuttaki yağların atılmasında da yardımcı oluyor.
    Cildinizin gençleştiğini ve parladığını göreceksiniz.

Suna Dumanaya'dan Gençlik İksiri Tarifi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beynimiz İçin 6 Gençlik İksiri

Beynimiz İçin 6 Gençlik İksiri

Yaşlanan yalnızca cildimiz mi? Bu kez yaşlanmaya karşı mücadelede korumamız gereken kral; beynimiz. Peki beynimizin yaşlanmasına karşı yürüteceğimiz bu savaşta şövalyelerimiz olacak besinler hangileri? Genel olarak denilebilir ki, kalbimiz için zararlı olanlar aynı şekilde beynimiz için de zararlıdır. Doymuş yağlar, beyne giden atardamarların çalışmasını etkileyerek, atak riskini ortaya...
  2. Gençlik için pratik ve doğal iksirler

Gençlik için pratik ve doğal iksirler

Arkadaşlarım size gençlik için ilaçtan çok daha etkili yöntemler sunuyorum...Biliyorsunuz ilaçlar vücudumuzun bir yerini düzeltirken başka bir yerlerini bozuyor...O yüzden fazla ilaç kullanımını tasvip etmiyorum ve ne varsa doğada var diyorum ve doğal iksirlere geçiyorum :tik: Böbrek iltihabını yok eden formül Hazırlanışı: 15-16 tane maydonoza 2 yemek kaşığı taze limon suyu ve yarım bardak...
  3. Suna Dumankaya’dan Zayıflama Çayı Tarifi

Suna Dumankaya’dan Zayıflama Çayı Tarifi

suna dumankaya tarifleri suna dumankaya zayıflama çayları zayıflama çayı dumankayanın reçetesi Suna Dumankaya kilo vermek isteyen, zayıflamak ya da bacaklarındaki selülitlerinden kurtulmak isteyenler muhteşem ve doğal bir zayıflama çayı tarifi verdi. Bu zayıflama çayı hem bizi tok tutacak, hem selülitlerimi yok edecek hem de kilo vermemize yardımcı olacak. Denemeye değer bir çay tarifi...
  4. gençlik iksiri..

gençlik iksiri..

melekler size vereceğim karışımı osmanlı döneminde gençlik iksiri olarak kullanıyorlardı size de tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş