gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Suna Dumankaya kirpik dökülmelerine karşı bitkisel bakım

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Suna Dumankaya'nın kirpik dökülmelerine karşı tavsiye etmiş olduğu bitkisel formülü siz sevgili meleklerimiz için paylaşıyorum:) [​IMG]
    Malzemeler:

2 çorba kaşığı hintyağı,

1 tatlı kaşığı buğday özü yağı,

1 tatlı kaşığı lanolin,

3 adet ceviz ve fındık

Hazırlanışı : Malzemeleri karıştırarak benmari usulü ile ısıtın. Süzdükten sonra cam bir kaba koyun. sonra bu yağı kulak temizleme çubuğuna batırarak kirpiklerine sürün.

Suna Dumankaya kirpik dökülmelerine karşı bitkisel bakım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suna dumankaya cilt bakım önerileri

Suna dumankaya cilt bakım önerileri

suna dumankaya suna dumankaya cilt bakımı cilt bakım önerileri bakimi önerileri Merhaba arkadaşlarım, biz bayanların özellikle takip ettiği Suna Dumankaya'nın cildimiz için vermiş olduğu bir öneriyi sizlere sunmak istiyorum. Suna Dumankaya' dan cilt sarkmalarına karşı etkili ve kolay bir formul. Formul çene altı, gıdı, göbek ve kollardaki deri sarkmalarını toparlayarak sıkılaştırıyor. Suna...
  2. Suna DUMANKAYA SAÇ BAKIM ÖNERİLERİ

Suna DUMANKAYA SAÇ BAKIM ÖNERİLERİ

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlara meleklere bi kaç öneri bakaın 1- Soyulmuş yarım avokadoyu iyice ezin. İçine 2 adet bıldırcın yumurtası, bir çorba kaşığı susamyağı koyup karıştırın ve saç diplerinize sürün. Streç filmle sarıp iki saat bekletin. Ardından saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayın. Bu kürü haftada bir tekrarlayın. 2- Saç diplerinizin masaja ihtiyacı olabilir. Her gün 3...
  3. Suna Dumankaya bitkisel kilo verme

Suna Dumankaya bitkisel kilo verme

suna dumankaya kilo verme suna dumankaya kilo bitkisel zayıflama ile zayıflama bitkisel verme Kilo vermek isteyipte veremiyorsanız ve bunu doğal yollardan yapmak istiyorsanız Suna Dumankaya'nın tüm kilo vermek zayıflamak isteyenler için önermiş olduğu bilgileri ve formülleri sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar:) Kilo vermek bazı kişiler için oldukça güç olabiliyor. Çeşitli önerileri...
  4. Kirpik dökülmesine karşı bitkisel çözüm önerileri

Kirpik dökülmesine karşı bitkisel çözüm önerileri

hamilelikte kirpik dökülmesi kirpik dökülmesinin nedenleri kesmek dökülmesi nedenleri dökülmesine çözüm Kirpik dökülmelerine karşı sizlere nedenleri ve bitkisel bakım önerilerini sunuyorum Kirpikler gözleri aşırı ışıktan, terden, toz ve toprak gibi çevre kirliliklerinden korur. Kadın güzelliği içinde önemli bir etken olan kirpikler yanma sonucu veya kesilmesi halinde oldukca can sıkıcı bir...
  5. Suna Dumankaya Kirpik Dökülmesine Karşı Kür

Suna Dumankaya Kirpik Dökülmesine Karşı Kür

kirpik bakımı, kirpik dökülmesine çare, kirpiklerin güçlenmesi için Suna Dumankaya'dan kirpik dökülmesine karşı tamamen doğal olan kür tarifini sizler için paylaşıyoruz. Sizde kirpiklerinizin güçlenmesini ve gür kirpiklere sahip olmak istiyorsanız doğal kirpik bakımı olan kürü deneyebilirsiniz. Malzemeler Bir çorba kaşığı vazelin, Bir tatlı kaşığı badem yağı, Bir tatlı kaşığı lanolin, Üç...

Sayfayı Paylaş