gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Suna Dumankaya sivilce lekeleri için öneriler

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

suna dumankaya sivilce lekeleri suna dumankaya sivilce lekeleri cilt sivilceli yüz Beğenerek takip ettiğimiz Suna Dumankaya'nın sivilceler ve bunlara bağlı lekeler için yapmış olduğu bir öneri makalesi sunmak istiyorum arkadaşlarım. Umarım sizlere yararı olur. [​IMG]

MALZEMELER:
    1- Zeytinyağlı Sabun
    2- 1 Çay kaşığı pirinç nişastası
    3- Yarım çay kaşığı karbonat
    4- 1 Çay kaşığı Elma sirkesi
    5- 1 Şişe Maden suyu
    6- Yarım Limon
    [​IMG][​IMG]
    HAZIRLANIŞI:
    Yukarıdaki malzemelerden Pirinç nişastası, karbonat ve elma sirkesini karıştırarak bir karışım elde edin. Bu karışımı yüzünüzü zeytinyağlı sabun ile yıkadıktan sonra, maske şeklinde yüzünüze uygulayın. 20 Dk. bekledikten sonra ılık su ile yüzünüzü yıkayın.Daha sonra bir şişe maden suyunun içine yarım limon sıkın ve yüzünüzü bu karışım ile silin. Uygulamayı hergün

Konu ile alakasız belki ama gülmeniz adına sizlere bir resimde veriyorum konuya yakın :)

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Paylaşım için tşkler

3. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler

Suna Dumankaya sivilce lekeleri için öneriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suna dumankaya cilt bakım önerileri

Suna dumankaya cilt bakım önerileri

suna dumankaya suna dumankaya cilt bakımı cilt bakım önerileri bakimi önerileri Merhaba arkadaşlarım, biz bayanların özellikle takip ettiği Suna Dumankaya'nın cildimiz için vermiş olduğu bir öneriyi sizlere sunmak istiyorum. Suna Dumankaya' dan cilt sarkmalarına karşı etkili ve kolay bir formul. Formul çene altı, gıdı, göbek ve kollardaki deri sarkmalarını toparlayarak sıkılaştırıyor. Suna...
  2. Suna DUMANKAYA SAÇ BAKIM ÖNERİLERİ

Suna DUMANKAYA SAÇ BAKIM ÖNERİLERİ

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlara meleklere bi kaç öneri bakaın 1- Soyulmuş yarım avokadoyu iyice ezin. İçine 2 adet bıldırcın yumurtası, bir çorba kaşığı susamyağı koyup karıştırın ve saç diplerinize sürün. Streç filmle sarıp iki saat bekletin. Ardından saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayın. Bu kürü haftada bir tekrarlayın. 2- Saç diplerinizin masaja ihtiyacı olabilir. Her gün 3...
  3. Suna dumankaya güneş lekeleri için maske

Suna dumankaya güneş lekeleri için maske

güneş lekeleri için maske güneş lekesi için maske suna dumankaya cilt lekeleri suna dumankaya emina sandal Yaz mevsiminin en kötü taraflarından biri şüphesizki cildimize verdiği olumsuz etkileri.Özellikle cilt yanıkları ve cilt lekeleri birçok kişinin yaz aylarında karşılaştığı sorunlardan biridir, Suna Dumankaya'dan güneş lekeleri için önermiş olduğu bitkisel önerileri sizlerle paylaşıyorum...
  4. Sivilce Lekeleri için

Sivilce Lekeleri için

Hanımlar ne tasadüf bu tarifide Saba Tümer'de bugün gördüm :D Belki birçoğunuz izledi ama genede eklemek gerek diye düşünüyorum. eşit miktarda öğütülmüş pirinç kırmızı mercimek kil, krem bunları karıştırıyormuşuz yüzümüze uyguluyormuşuz.Daha kesin bir çözüm içinse elimizi una batırıp yüzümüzü ovalayarak az önce uyguladığımız maskeyi yüzümüzden un yardımı ile çıkarıyormuşuz. Bu tarifi...
  5. müthiş saç bakımı önerileri SUNA DUMANKAYA ' dan

müthiş saç bakımı önerileri SUNA DUMANKAYA ' dan

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlara öneriler. 1- Soyulmuş yarım avokadoyu iyice ezin. İçine 2 adet bıldırcın yumurtası, bir çorba kaşığı susamyağı koyup karıştırın ve saç diplerinize sürün. Streç filmle sarıp iki saat bekletin. Ardından saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayın. Bu kürü haftada bir tekrarlayın. 2- Saç diplerinizin masaja ihtiyacı olabilir. Her gün 3 dakika masaj uygulayın. Ayrıca...

Sayfayı Paylaş