gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suna Dumankaya'dan Bacaklarda ki Kıl Dönmesi Lekelerine Çözüm

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kıl dönmesi lekeleri kıl dönmesi lekeleri için

Sevgili melekler, özellikle ağda ve sir ağda uygulamalarından sonra ortaya çıkan en büyük sorun kıl dönmeleridir. Bunun için birkaç ağdada bir bacaklarınızda ki kılları jiletle almanızı tavsiye ediyoruz ve kıl dönmesi lekeleri için neler yapabileceğiniz konusunda Suna Dumankaya önerileri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz :)

Bacaklardaki kıl dönmeleri için öncelikle kese yapılması gerekiyor. Bu sayede ölü hücrelerin vücuttan atılması kıl köklerinin daha rahat çıkmasını sağlar.

Bir kase toz şeker ile bir yumurtanın akını karıştırarak vücudunuza sürün. Sonra bunu ovarak çıkarın.

Duş yaptıktan sonra limon suyuyla masaj yapıp ardından pudra sürün. Bu işlemi haftada bir kez yapın.

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben bunu denemiştim çıakrırkende kabak lifi kesesi kullanmştım faydası oldu ama çok falzda değildi sanırm bu kıl dönmesinin pek ib çzöüü yok

Suna Dumankaya'dan Bacaklarda ki Kıl Dönmesi Lekelerine Çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suna Dumankaya'dan bacaklardaki kıl dönmeleri için bitkisel formül

Suna Dumankaya'dan bacaklardaki kıl dönmeleri için bitkisel formül

bacaktaki kıl kökleri bacaklardaki kıl kökleri suna dumankaya dönmesi Özellikle epilasyon sonrası kıl batmaları ve kıl dnmeleriyle çoğu zaman karşılaşırız.Bacaklarda oluşan kıl dönmeleri için Suna Dumankaya'nın tavsiye etmiş olduğu bitkisel formülü veriyorum arkadaşlar. Bacaklardaki kıl dönmeleri için öncelikle kese yapılması gerekiyor. Bu sayede kıl kökleri daha rahat çıkar. Bir kase toz...
  2. Suna Dumankaya'dan Saç Dökülmesine Bitkisel Çözüm

Suna Dumankaya'dan Saç Dökülmesine Bitkisel Çözüm

Saç dökülmesi için maske suna dumankaya Suna Dumankayanın saç dökülmesi için maske Ünlü dermatoloji uzmanı Suna Dumankaya'dan saç dökülmesine karşı kullanılabilecek bitkisel formüllerden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) 1. tarif 75 gr. sığır iliğini suda makarna haşlar gibi pişirin. Piştikten sonra süzerek sığır iliğini susuz bir şekilde havana koyun. Üzerine çıkacak kadar...
  3. Kızlar Kıl Dönmesi Lekeleri Nasıl Geçer

Kızlar Kıl Dönmesi Lekeleri Nasıl Geçer

Kıl Dönmesi Lekeleri Nasıl Geçer lütfen bu konuda bir öneriniz varsa bana yazın başım bu kıl dönmesi lekeleriyle dertte bacaklarım berbat görünüyor kısa giyemiyorum lütfen yardım edin!
  4. Suna Dumankaya'dan Cilt Sarkmalarına Bitkisel Çözüm

Suna Dumankaya'dan Cilt Sarkmalarına Bitkisel Çözüm

bu konu cilt sarkmalarına karşı bitkisel çözüm önerilerine yer vermektedir. Sık sık kilo alıp vermekten ve ilerleyen yaşla birlikte ciltte zamanla sarkmalar meydana gelir. Suna Dumankaya, cilt sarkmalarına karşı evde uygulayabileceğiniz bitkisel çözüm önerilerini ve uygulanış bilgilerini sizlerle paylaşıyor. Suna Dumankaya' dan cilt sarkmalarına karşı etkili ve kolay bir formul. Formul...
  5. Suna Dumankaya'dan Göz Çevresi Kırışıklıkları İçin En Basit Çözüm!

Suna Dumankaya'dan Göz Çevresi Kırışıklıkları İçin En Basit Çözüm!

suna dumankaya kırışıklık förmülü, suna dumankaya formülleri, kırışıklıklar için formül Sevgili melekler, kırışıklıklar uygun bakımlarla artık sorun olmaktan çıkıyor. Güzellik uzmanı Suna Dumankaya'nın televizyonda da verdiği kürlerden biri olan salatalık kürüyle artık göz çevresi kırışıklıklarınıza veda edeceksiniz. İşte çok basit bir Dumankaya formülüyle göz çevresi kırışıklıklardan...

Sayfayı Paylaş