gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Suna Dumankaya'dan Basen ve Göbek Çatlakları İçin Doğal Tarif!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

suna dumankaya çatlaklar için tarif, göbek çatlakları için tarif, basen çatlakları için tarif
    Sevgili melekler, pek çok kadının şikayeti olan vücut çatlakları insanı aynalara küstürür hale getirebilir. Artık bu sorunlar sorun olmaktan çıkıyor. Bitkisel reçeteleriyle ünlü Suna Dumankaya kadınların korkulu rüyası göbek ve basen çatlakları için harika bir tarif veriyor bizlere...

çatlaklar.jpg

20’şer gram bademyağı, kakaoyağı, kayısı yağı ve gliserin ile 10’ar gram çörek otu, kantaron yağı, zeytinyağı, keten yağı ve taze üzüm suyunu karıştırın. Banyo yapıp cildinizin iyice yumuşamasını sağlayın. Temiz cilt hazırlayacağınız karışımı daha iyi emecektir. Çatlak oluşmuş bölgeleri iyice keseleyin. Hazırladığınız karışımı sorunlu bölgelere iyice yedirerek sürün. En az 10 dakika bekletip yıkayın. Etkili bir sonuç alabilmek için bu kürü her gün uygulamanızı tavsiye ederim.

Suna Dumankaya'dan Basen ve Göbek Çatlakları İçin Doğal Tarif! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suna Dumankaya'dan Çatlaklar İçin Bitkisel Tedavi Yöntemleri

Suna Dumankaya'dan Çatlaklar İçin Bitkisel Tedavi Yöntemleri

Suna Dumankaya çatlak tedavisi dudak çatlağı için bitkisel tedavi doğum çatlağı için bitkisel tedavi Bitkisel tedavi uzmanlarından Suna Dumankaya'nın vücutta ki çatlaklar için önerdiği bitkisel reçetelerden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Suna Dumankaya çatlak tedavisi için bakım kremi tarifi veriyor. Evde kolayca ve bitkisel olarak hazırlanan kremi uygulamadan önce...
  2. Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

dudak çatlakları için doğal yöntemler dudak çatlaması için doğal krem önerileri Sizi bilmem ama benim dudaklarım, tıpkı cildim gibi çok kurudur. Kuru cilt için nasıl ki uygun nemlendirici kremler kullanılıyorsa, kuru dudaklar için de uygun ürünler kullanılmalı. Lakin biz bu yazımızda dudak çatlakları için doğal krem tarifi sunuyor ve benim gibi dudağı kuru olan tüm Melek'lerimizi bu sayfamıza...
  3. Suna Dumankaya'dan Gebelik Çatlakları İçin Mucize Yağ Karışımı!

Suna Dumankaya'dan Gebelik Çatlakları İçin Mucize Yağ Karışımı!

suna dumankaya gebelik çatlakları için, gebelik çatlakları için bitkisel yağ, hamilelik çatlakları Sevgili melekler, gebelik çatlakları kadınların büyük çoğunluğunun şikayetçisi olduğu bir durumdur. Özellikle beyaz tenli olup hassas bir cilde sahip olan kadınların çatlama riski daha fazladır bu sebeple de çatlamadan önce tedbir almakta her zaman fayda vardır. Biz de b usayfamızda sizlere...
  4. Gebeler İçin Vücut Çatlaklarını Önleyici Suna Dumankaya Tarifi!

Gebeler İçin Vücut Çatlaklarını Önleyici Suna Dumankaya Tarifi!

suna dumankaya vücut çatlakları, vücut çatlakları için kür, vücut çatlakları Sevgili melekler, gebelik ya da diyet gibi sebeplerle kilo alıp verdiğimiz zaman vücudumuzda çatlaklar oluşabilir. Pek azımızın şanslı olarak yaşamadığı bu durum son derece can sıkıcıdır. Ünlü güzellik uzmanı Suna Dumankaya özellikle gebelerin işine yarayacak olan çatlak oluşumunu engelleyici bir kür tarifi verdi....
  5. Göbek eritmek ve basen eritmek icin...

Göbek eritmek ve basen eritmek icin...

Arkadaslar merhaba cogu bayanin sorunu göbek ve basen sorunu. Bi arkadasimdan ogrendim sizinle paylasmak istedim bunu denemedim ama en kisa zamanda deneyecegim. Gobel eritmek icin ; 2yemek kasgi yogurt 1cay kasgi pul biber ceyrek limon haftada 2kere yapms ve faydasini gormus. basen eritmek icin kendim yaptim ve kesin net cozumu eski basenlerimden eser yok. Dustan cikacagnz sirada soguk suyu...

Sayfayı Paylaş