gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sundepil Kullanan Varmı?

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sundepil tüy dökme yöntemleri acısız epilasyon epilasyon yöntemleri sundepil kullananların yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Biz kadınların en büyük derdi istenmeyen tüyler...Kimimiz istenmeyen tüyler için ağda, kimimiz jilet, kimimizde epilasyonu tercih ediyoruz...İstenmeyen tüylerden kurtulmak için yepyeni bir ürün çıkmış kızlar adı Sundepil...
    Bir arkadaşım almış ve ondan duydum ilkkez...Nette biraz araştırdım üründen memnun olanlar çok fakat piyasada sahteleride çok fazlaymış onun için dikkat edip almak gerekiyormuş...

Kızlar bu ürün hakkında bilgisi olan daha önce kullanan varmı...Varsa bizimle yorumlarını paylaşabilirmi...

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben kullandım ve siyh çıkmaya aşladı onun yüzünden başım dertte,

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pratik bir yöntem ama tüyler çıkarken koyu ve diken gibi çıkıyor. Tavsiye etmem.

Sundepil Kullanan Varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KOŞU BANDI kullanan varmı?

KOŞU BANDI kullanan varmı?

koşu bandının faydası varmı koşu bandı ile zayıflama yürüyüş bandı ile zayıflama bandıyla zayıflayanlar zayıflayanlar Arkadaşlar koşu bandı almayı düşünüyorum:)Ancak faydası olurmu olmaz mı pek bilmiyorum.günde 1 saat koşsam ve 1 saatte yürüsem kesin zayıflarmıyım.Aranızda uzun süre kullanan varsa bana biraz bilgi verebilir mi???Birde hangi markayı önerirsiniz:D Bu arada kilom 68:uhu: 60...
  2. Roaccutane (rahakutan) Kullanan Varmı?

Roaccutane (rahakutan) Kullanan Varmı?

roaccutane kullanırken ağda roaccutane kullananlar 2010 Selam arkadaşlar...Size bişey danışmak istiyorum...Yüzümde sivilcelerim var ve dermatoloji doktoru bana Roaccutane kullanmamı önerdi...İlaçın çok ağır bir ilaç olduğunu ve bazı yan etkileri olduğunu duydum...Kullanıp kullanmamakta kararsızım...Daha önce bu ilacı kullanan yada bu ilaç hakkında bilgisi olan varmı...Bilgilerinizi...
  3. Tarlusal ilacını kullanan varmı??

Tarlusal ilacını kullanan varmı??

Ben bekar bir kızım sürekli adetim gecikiyo doktor bu ilacı verdi kullanıyorum.10gün içinde olursan adetinin 3günü gel dedi 10 günde olmazsan gene gel dedi neye karar verilir kullananların fikrine ihtiyacım var:hail::hail:
  4. Lens kullanan varmı

Lens kullanan varmı

merhaba arkadaşlar. Ben lens almayı düşünüyorum ama hangi renk marka alacam bilemedim. Kullanan kişilerin yorumlarını bekliyorum. Lens kullanmak zormu zorsa zorlukları neler lenste ve temizilğinde marka tavsiyeniz varmı. bu arada gözlerimi tahriş edermi kaygısındayım çünkü hassas bir göz yapım var makyaj bile yaparken sulanıyor hemen çok kararsızım lens kullananlar lütfen yorum yaparmısınız
  5. ovulasyon testi kullanan varmı

ovulasyon testi kullanan varmı

selam melekler ovulasyon testi kullanan varsa aranızda testin nasıl yapıldığını bana tarif edebilirmi bende hamile kalmak istiyorum sanırım bu testi düzenli yaptığınızda hamile kalma şansı oluyormuş ovulasyon testi kullananların yorumlarını bekliyorum

Sayfayı Paylaş