gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Sungurlar dizi oyuncuları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

sungurlar dizi oyuncuları,sungurlar dizi kadrosu,sungurlar dizi karakterleri,sungurlar dizisinde kim kimdir sungurlar.jpg

Mert Kılıç -Serdar Komutan
    Dilara Büyükbayraktar -Naza
    Bora Karakul -Doktor Devran
    Mehmet Korhan -Fırat Şahin
    Merve Akaydın Aslı / Eslim
    Gülşah Küçükyıldız -Havin
    Merve Anlağan- Meryem
    Mehmet Küçük- Ferman
    Onur Emre Teber -Fedai
    Yıldız Güngör -Gülsüm
    Emre Taşkıran -Yusuf
    Zeki Gürdal -Topal
    Aydın Koç- Şahmar

Sungurlar dizi oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizilerin En Kaprisli Oyuncuları

Dizilerin En Kaprisli Oyuncuları

en kaprisli ünlüler kaprisli ünlüler Naz Elmasıda Cansu Dere'yi de hiç sevmem :D:D Ama bu ikili dizilerin en kaprisli bayan oyuncuları seçilmiş :tik: KAPRİS KRALİÇESİ NAZ VE CANSU SEÇİLDİ Çekimlerde, sanatçıların en sinirli, en kaprisli, en sevimsiz hallerine set ekibi şahit olur. Işıkçısı, sanat direktörü, yönetmen asistanları, set amiri, yardımcılar, ulaştırma derken bir film ve...
  2. Dizinin oyuncuları hakkında detay

Dizinin oyuncuları hakkında detay

çağatay ulusoy aşkı memnudaki rolü çağatay ulusoy hangi dizilerde oynadı un oynadığı diziler oynadığı diziler hangi liseden mezun Filmin güzelliği bir yana oyuncularının güzelliği diğer yana bence kadrosu baya bir sağlam ben dün ilk defa izledim ve gerçekten çok beğendim :) ( Emiri ) hahaha Biraz oyuncuları hakkında araştırma yaptım kısa kısa bılgıler .. Cansu Sedef Şahin (Doğum:14...
  3. Bugünün Saraylısı Dizi Oyuncuları

Bugünün Saraylısı Dizi Oyuncuları

bugünün saraylısı hangi kanalda, bugünün saraylısı ne zaman başlıyor, bugünün saraylısı oyuncuları ATV televizyonu yeni sezona yepyeni dizileri ile bomba gibi devam ediyor. Ekim ayı içinde "Bugünün Saraylısı" dizisi ile izleyici karşısında olacak ATV televizyonu izleyicilerden yen dizileri ile beğeni toplamaya devam ediyor. Dizi de oynayacak oyuncular ise şöyle; ATV yeni...
  4. Bedel Dizi Oyuncuları

Bedel Dizi Oyuncuları

Başrollerini Sedef Avcı, Necip Memili, Berk Erçer'in oynadığı 'Bedel' dizisinin çekimleri İstanbul Çengelköy'de yapılıyor.Bedel dizisinin genel konusu kısaca yakıcı, yok edici bir aşkın üç kahramanı Ali, Begüm ve Vedat'ın hikâyesi... Yıllar önce uğradığı haksızlıkların intikamını almaya yemin etmiş Ali'nin; yaşama duyduğu öfke ve hıncı kumar masalarından çıkaran, içindeki şeytana yenilip...
  5. Kiralık Aşk Dizi Oyuncuları

Kiralık Aşk Dizi Oyuncuları

Kiralık Aşk Oyuncu Kadrosu barış arduç evlilik oyunu dizisi oyuncu kadrosuStar Tv’den bir yaz dizisi atağı daha geldi. Kiralık Aşk dizisi yakında Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Star Tv bu sezon yaz döneminde başlattığı diziler ile sezona girmek istiyor bu nedenle önemli bir yaz sezonu atağı yapacak. Yaz sezonunda başlayacak Çilek Kokusu dizisinin yanında Kiralık Aşk...

Sayfayı Paylaş