gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Sungurlar Kordon Celil Kimdir ?

Konu, 'YerLi sanatçı biyoqrafiLeri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

kordon celil kimdir,mehmet küçük kimdir,sungurlar dizi oyuncusu kordon celil kimdir,sungurlar kordon celil karakteri mehmet küçük kimdir
    Şevkat Tepe dizisinde sevilen karakteri Kordon Celil diziden ayrılmıştı. Kordon Celil'i canlandıran Ertuğrul Şakar diziden ayrılmış ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin kadrosuna katılmıştı. Şevkat Tepe dizisi finalinde Kordon Celil'in yüzünü köpekler parçalamıştı. Kordon Celil Sungurlar dizisine geri dönüyor. Sungurlar dizisinin 2.bölümünde Kordon Celil yüzü bandajlı bir şekilde geri dönecek. Fakat Kordon Celil'i Sungurlar dizisinde Ertuğrul Şakar'dan sonra Mehmet Küçük canlandırıyor.
    Sungurlar-Mehmet-Kucuk-Kimdir.jpg 27185747.jpg

2. merve aygul

merve aygul Forum Okuru

ben bu dizide ki celil rolundaki mehmet kucuku cok sevdim.ben onu gercek hayatda gormek isterdim

Sungurlar Kordon Celil Kimdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kordon Sarkması

Kordon Sarkması

kordon sarkması Kordon sarkması kadın doğumda karşılaşılabilecek en acil durumlardan birisidir. Kordon sarkması nedir? Amniyon zarı açılıp suların gelmesi sırasında bebek daha doğum kanalına girmeden önce göbek kordonu rahim ağzından geçerek vajinaya doğru kayar. Bazen vajinayı da geçerek vücut dışına çıkabilir. Oldukça nadir karşılaşılan bir durumdur. Kordonun sarkmasını takiben bebek de...
  2. MENDERES SAMANCILAR ( Celil )

MENDERES SAMANCILAR ( Celil )

MENDERES SAMANCILAR ( Celil ) 01.Mayis.1954'de Adana'da dogdu. Orta ögreniminden sonra 20 yasina kadar fabrika isçiligi basta olmak üzere çesitli mesleklerde çalisti. 1974 yilinda Kelebek Gazetesi'nin açtigi ‘Fotoroman Krali' adli yarismada birinci oldu. Iki yilda yirminin üzerinde fotoromanda basrol oynadi. 1975 yilinda yönetmenligini Yilmaz Duru'nun yaptigi ‘Ince Memed Vuruldu' filmiyle...
  3. Ak Sungur (Falco rusticolus)

Ak Sungur (Falco rusticolus)

sungur hayvanı Ak sungur (Falco rusticolus), doğangiller (Falconidae) familyasından çok büyük, iri ve geniş gövdeli bir doğan türü. Bilimsel sınıflandırma Alem: Animalia (Hayvanlar) Şube: Chordata (Kordalılar) Sınıf: Aves (Kuşlar) Takım: Falconiformes (Gündüz yırtıcı kuşları) Familya: Falconidae (Doğangiller) Alt familya: Falconinae (Doğanlar) Cins: Falco Tür: F. rusticolus Binominal...
  4. Sungurlar dizi oyuncuları

Sungurlar dizi oyuncuları

sungurlar dizi oyuncuları,sungurlar dizi kadrosu,sungurlar dizi karakterleri,sungurlar dizisinde kim kimdir Mert Kılıç -Serdar Komutan Dilara Büyükbayraktar -Naza Bora Karakul -Doktor Devran Mehmet Korhan -Fırat Şahin Merve Akaydın Aslı / Eslim Gülşah Küçükyıldız -Havin Merve Anlağan- Meryem Mehmet Küçük- Ferman Onur Emre Teber -Fedai Yıldız Güngör -Gülsüm Emre Taşkıran -Yusuf Zeki...
  5. Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

sungurlar nerede çekiliyor,sungurlar dizisi çekim yeri neresi,sungurlar hangi ilimizde çekiliyor,sungurlar dizisi nerede çekiliyor Dizimizin en çok merak edilen konularından birisi olan ve 1. bölüm tanıtım fragmanı ile ne zaman çekileceği netleştiği "Sungurlar Dizisi" çekimlerine Eskişehir ilimizde yapmaktadır.İlerleyen günlerde çekim yerinin değişmesi beklenmiş olsa da ilk...

Sayfayı Paylaş