gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Suni ipeklilerin yıkanması

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Suni ipekli giysileriniz varsa araya gitmesini istemiyorsanız vereceğim bilgilerle bu konuda rahat edeceksiniz arkadaşlar

Suni ipekten yapılan elbiseler asla sıcağı sevmez. Fazlaca sıcak su ile yıkanırsa hemen parçalanırlar. Suni ipeklileri, içinde 1 gr karbonat olan suda ıslatmak ve sonra ılık suda sabunla yıkamak gerekir. Daha sonra da ılık suda durulanırsa tertemiz olurlar.

Suni ipeklilerin yıkanması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yünlü ve ipekli kumaşdaki leke

Yünlü ve ipekli kumaşdaki leke

Lekeli kısmın altına su emen bir kumaş parçası yerleştirin ve lekeyi beyaz sirkeyle silin.lekenizden kurtulun
  2. Ölünün yıkanması

Ölünün yıkanması

Bir ölüyü yıkadığını görmek, bir kimsenin hidayetine vesile olmaya, Kendinin öldüğünü ve kendi kendine yıkandığını görmek ailecek gam ve kederden kurtulmaya, mal ve dünyalığın artmasına, Teneşir (tahtası) görmek, insanları sıkıntıdan kurtaran, onların iyilik ve istikamet üzere olmasına vesile olan hayır ehli kimseye, Kendini teneşir üzerinde görmek gam ve kederden kurtulmaya, şeref ve...
  3. Ölünün Yıkanması

Ölünün Yıkanması

rüyada cenaze yıkamak cenaze nasıl yıkanır video ölüler nasıl yıkanır video ölü rüyada yıkandığını görmek Bir ölüyü yıkadığını görmek, bir kimsenin hidayetine vesile olmaya, Kendinin öldüğünü ve kendi kendine yıkandığını görmek ailecek gam ve kederden kurtulmaya, mal ve dünyalığın artmasına, Teneşir (tahtası) görmek, insanları sıkıntıdan kurtaran, onların iyilik ve istikamet üzere olmasına...
  4. suni kürkler

suni kürkler

yıllar boyu katledilip deri yüzülen hayvancağızların kürklerinden palto, ayakkabı,çanta vs..üreten bir firma buna karşı suni kürkler yapmaya başlamışş...bence örnek olmalı illa kürk giyecekseniz gerçek olamsına gerek yok suni olsun gerçek olunca ne oluyor anlamıyorum...yazık o hayvanlara.hayvanalrımızı koruyalımm...*MeÇHuL*
  5. Ağlamak İpekli Dokumaktı...

Ağlamak İpekli Dokumaktı...

Ağlamak İpekli Dokumaktı... Perde çek çehreme hicran günü ey kanlı sirişk Ki gözüm görmeye ol mâh-likaadan gayri" - Fuzûlî (Ayrılık gününde yüzüme perde çek ey kanlı gözyaşı! Ki o ay yüzlü sevgiliden başkasını gözüm görmesin.) Tuhafiyecilerin azalması da tuhaf! Arıyorum yok, tarıyorum yok... Tuhafiye değil... ipekli mendil... Nerede bulabilirim ki? Hemence...

Sayfayı Paylaş