gebe
  1. billursude

billursude Forum Okuru

sünnet çocuğuna ne hediye alınır

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında billursude tarafından paylaşıldı.

komşumun oğlu sünnet olacak altın takacak kadar bütçem müsait değil sünnet çocuğu için alabileceğim hediye önerileri neler olabilir ne alabilirim yardımcı olurmusunuz

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    selam bilursude çocukların en sevdiği şey oyuncak bütçenize uygun bir oyuncak ile komşunuzun oğlunu mutlu edebilirsiniz.

3. bir melek

bir melek Forum Okuru

Ben 13 yaşındayım Arkadaşımın kardeşine hediye almam lazım ne almalıyım?

sünnet çocuğuna ne hediye alınır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melişler nolur akıl verin sevgiliye hediye ne alınır?

melişler nolur akıl verin sevgiliye hediye ne alınır?

ilişkmiz bi kaç aylık özel bi gün fln da yok ama ben şöyle farklı özel bi hediye almak istiyorum yanına da güzel bi not veya mektup ama hediye ne alsam karar veremiyorum giysi saat tarzı bişeyler değil orjinal kendimin yapabileceği bi şey de olabilir ama kafm durdu üretemiyorum.bana fikir verirsenişz sevinirim deneyimlerinizden de olabilir
  2. Koç Burcu Olan Baba İçin Hediye Ne Alınır ?

Koç Burcu Olan Baba İçin Hediye Ne Alınır ?

koç burcu baba babalar günü hediyeleri Daha önce paylaştığımız İkizler Burcu babası için hediye önerimizin ardından şimdi de Koç burcu baba için önerilerimize geldi sıra :) Ateşli, yerinde duramayan, ilerleyen yaşına rağmen genç görünen, genç davranan kendilerine has fikirleri yaratıcı bir enerjiyle gerçekleştiren etkileyici birini gördünüz, işte o tipik koç babasıdır. Koçlar hükmetme...
  3. erkeğe ne hediye alınır tavsiye lütfen

erkeğe ne hediye alınır tavsiye lütfen

merhabalar erkek arkadaşımın yakında doğumgünü var ilk kez bir erkeğe hediye alacam ve bu konuda oldukça tecrübesiz ve kararsızım bayan olsa birçok seçenek var ama erkek olunca iş biraz daha zorlaşıyor erkek arkadaşım benim için çok değerli onun için ne alabilirim tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum
  4. askerdeki sevgiliye ne hediye alınır

askerdeki sevgiliye ne hediye alınır

selam melek ablalarım sevgilim şu an askerde ve yakında onun doğumgünü var onu çok mutlu edecek bir hediye alıp yollamak istiyorum ama kararsızım askerdeki sevgiliye ne hediye alınır önerilerinizi bekliyorum
  5. yeni evlilere ne hediye alınır

yeni evlilere ne hediye alınır

eşimin arkadaşı geçtiğimiz günlerde evlendi hafta sonu evlerine gezmeye gidecez boş gitmek istemiyorum yeni evlilere alınabilecek hediye önerileriniz varmı nasıl bişey alsam acaba

Sayfayı Paylaş