gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sünnet olmanın yararları ve faydaları birde önemi nelerdir yaz aylarında herkes sünnet diye tutturuyor ama erkenden yapsak dahamı yararlı olur çocuk kaç yaşında ise sünneti yapmak gerekiyor ? İdeal yaşı nedir bu sünnetin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba Hamam Otu Yağı Faydaları nelerdir bilen var mı?

Acaba Hamam Otu Yağı Faydaları nelerdir bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar hiç duydunuz mu bilmiyorum ama geçenlerde bir programda da çıktı Hamam Otu Yağı çok faydalıymış acaba Hamam Otu Yağı Faydaları nelerdir tam olarak bilen var mı?
  2. Ne Zamana Kadar Nafaka Ödenir acaba bilen var mı

Ne Zamana Kadar Nafaka Ödenir acaba bilen var mı

Selam hanımlar öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar diliyor ve sizden Ne Zamana Kadar Nafaka Ödenir diye bu konuda bilgi rica ediyorum. Şimdiden vereceğiniz bilgiler için çok tşk ederim.
  3. Adaptasyon Nedir acaba bilen var mı burada

Adaptasyon Nedir acaba bilen var mı burada

Kızlar ben Adaptasyon Nedir gerçekten merak ediyorum acaba aranızda Adaptasyon Nedir bilen var mı? Adaptasyon Nedir ne demektir bilen bir arkadaşım varsa bana yazsın da öğrenim bende:)
  4. Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır bilen var mı acaba

Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır bilen var mı acaba

kızlar ben Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır gerçekten de çok merak ediyorum tahmin ettiğim ve hayal ettiğim Atatürk'ün Boyu uzun ama gerçekten Atatürk'ün Boyu Ne Kadar işte onu da bilen varsa yazsın ya
  5. Gözyaşı ne işe yarar kızlar bileniniz var mı

Gözyaşı ne işe yarar kızlar bileniniz var mı

Kızlar bu hani üzüldüğümüzde yada sevindiğimizde sadece dışarı akıttığımız gözyaşları gerçekte içinde ne var ve tam olarak ne işe yarar yani üzülmesek yada sevinmesek yani hiç ağlamasak hiçte olmazlar ee o zaman ne işe yarıyorlar ki ?

Sayfayı Paylaş