gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Sunny beach in buLgaria

Konu, 'Avrupa Tatil Beldeleri' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim resimler güzel canlıda binkat daha muhteşem çoğunlukla alman ingiliz rus italyan var tabi burası onlar içn baya ucuz geldiği içn tercihleri hep böyle türistik yerler
    Gece clubu resımlerını koymadım çünkü yok :D video var sadece
    Hotel bilgileri bulgarca oldugu içn buraya yazamıyorum ki onlarında sayısı belli değil
    ama eğerki ilgilenen arkadaş varsa bana öm le yazsın elimden geldiğice yardımcı olucam :)

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sunny beach in buLgaria
    çok güzel görünüyor ellerine sağlık canım

Sunny beach in buLgaria konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beach Boys

Beach Boys

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bulgaria göçmenleri buraya toplanınn

bulgaria göçmenleri buraya toplanınn

bg chat göçmen nickleri göçmen chat bg bulgaria değişik illerde toplanan bulagaristan göçmenlerini burada buluşturmak istiyorum haaydi gelin bekliyorum
  3. İnsan

İnsan

insan, dünyadaki en baskın canlı türüdür. Kendilerini biyolojik, sosyal ve ruhsal yönleri ile tanımlarlar. İnsanın bilimsel ismi Homo sapienstir, Latince "akıllı adam" anlamına gelir. Homo sapiens'in ilk kez nasıl ortaya çıktığı bugün için hâlâ kesinlik kazanmamıştır. Bugün yaşayan insanlar üzerinde yapılan bazı genetik araştırmalar bu türün yaklaşık 130,000 yıl önce Afrika kıtasında...
  4. Justiniano Beach

Justiniano Beach

»KonumAlanya, Avsallar - Yncekum mevkiinde bulunan tesis, 6.200 m2 alan üzerine kurulu olup, Alanya ?ehir merkezine yakla?yk 24 km., havalimanyna 100 km. mesafede ve denize syfyr konumdadyr. Tesisin kendine ait 100 m. uzunlu?unda sahil ?eridi mevcuttur. »TesisToplam 217 odasy bulunan tesis, ana bina ve anex bina’dan olu?ur. Anex bina, alt geçitle ana binaya ba?lanyr. Tesiste, açyk ve...
  5. İnsanlar

İnsanlar

Aç mısınız?: Yaşamınız boyunca 30.000 kilo kadar yemek yersiniz.Buda 6 filin ağırlığına eşittir. Bunu yut: Yutulan yiyecek vücudunuzda 3,5metre yol alır yani bir otomobilin uzunluğu kadar. Saç: Bilinen en uzun saç Hint'li bir rahibindi.1949'da saçının boyu 8metre olarak ölçüldü.Yani kolunuzdan 13 kat daha uzun. Isı: Vücudun normal ısısı 37 derecedir.Eğer ısı 25 dereceye düşerse ölebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş