gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

sunucu Asuman

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

birçok etkinliğe katılan gerek manken gereksede sunucu yönü ile tv de karşımıza çıkan adından sıkça söz ettiren ünlümüz Asuman Krause mankenliği bırakacakmı haberimizde...

MODELLİĞİ NEDEN BIRAKIYOR?
    MANKEN ASUMAN KRAUSE, MANKENLİK OLAYINI BİTİRDİĞİNİ İFADE ETTİ....

Artık modellik yapmayacağını söyleyen Asuman Krause 'Çok profesyonel yapıldığını düşünmüyorum burada. Aslında daha fazlasını yapmak, başka bir şey yapmak istedim. O yüzden de bitirdim' dedi.

'Wipeout Yarışması'nı sunan Krause, albüm çalışmalarının da iyi gittiğini söyleyerek 'Çok çabuk tüketiliyor. Albümü yaptık, ben Arjantin'e gitmeden önce bir şarkıma klip çekecektik. 45 günlüğüne gittim. Döndüğümde şarkı eskimişti. Klip yapmanın anlamı kalmadı' diye serzenişte bulundu.

sunucu Asuman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında gülmedim gidince anladım sensizlik zor zorladım kendimi bulamadım çaresini yordum aklımı günlerce neden böyle olduk diye unuttum diyordum seni soran herkeze... aslında ayrılık vuruyor, gözlerim ağlıyor sensizlik olmuyor... aslında hasretin yakıyor, sabrımı zorluyor sensizlik olmuyor aslında...
  2. Asuman ile Tuğba polemiği

Asuman ile Tuğba polemiği

Tuğba Ekinci ile Asuman Krause arasında ki sebebini bilmediğim neden yüzünden köşe kapmaca oynamaya başladılar...... TUĞBA'YLA AYNI PROGRAMA ÇIKMADI! ASUMAN KRAUSE KATILDIĞI BİR TELEVİZYON PROGRAMINA TUĞBA EKİNCİ'NİN DE GELDİĞİNİ DUYUNCA PROGRAM BAŞLAMADAN STÜDYOYU TERK ETTİ..
  3. Asuman Krause kilo aldı

Asuman Krause kilo aldı

asuman krause bikinili asuman krause kilo aldı, kilosu, bikinili görüntüleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Eski manken ve yeni sunucu Asuman Krause, bikinili görüntülendi ve kilo aldığıda dikkatlerden kaçmadı Melek'lerim:) “Wipe Out”un esprili sunucusu Asuman Krause, arkadaşları ve ailesiyle Bodrum tatiline devam ediyor. Önceki gün Gündoğan’da objektiflere takılan...
  4. Ünlü Sunucu Yalıda Evlendi....

Ünlü Sunucu Yalıda Evlendi....

Ünlü Sunucu Yalıda Evlendi.... Sunucu Elif Güvendik, önceki akşam Sait Halim Paşa Yalısı'nda işadamı Levent Nayman'la dünya evine girdi. Sunucu Elif Güvendik, önceki akşam Sait Halim Paşa Yalısı'nda işadamı Levent Nayman'la dünya evine girdi. Genç çiftin davetlileri arasında; Yeşim Salkım, Deniz Akkaya, Yavuz Seçkin, Lerzan Mutlu, Elif Karlı, Cem Özer, Oya Aydoğan ve Önder Bekensir vardı.
  5. Feraye Çilingiroğlu Sunucu Oluyor!

Feraye Çilingiroğlu Sunucu Oluyor!

Bu konu, Feraye Çilingiroğlu Sunucu Oluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kaya Çilingiroğlu'nun eşi Feraye Hanım sunucu olarak bir kanalda program yapacakmış. Show tvde yayına başlayacak olan program yeni annelere ve anne adaylarına hitap edecekmiş. İşte detaylar... Show TV’de anne ve anne adaylarına hitap edecek olan program “İlk Nefes” yakında başlıyor....

Sayfayı Paylaş