gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Supangle Tarifi

Konu, 'Tatlılar' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

supangle tarifi kolay supangle tarifi tarifleri süpangle yapılışı
    Malzemeler:
    4 kişilik

1 su bardağı tozşeker
    4 çorba kaşığı kakao
    3 su bardağı süt
    2 çorba kaşığı un
    1 paket vanilya
    2 çorba kaşığı margarin

Hazırlanışı:

Bir tencerede tozşeker, kakao, süt ve unu mikserle 2-3 dakika çırpın. Daha sonra tencereyi ocağa alın ve orta ateşte tahta bir kaşıkla karıştırarak, muhallebi kıvamına gelene kadar pişirin. Tencereyi ocaktan alıp, vanilya ve margarini ilave edin. Karıştırıp, arzunuza göre kaplara paylaştırın. Ilındıktan sonra buzdolabında 2 saat bekletin. Soğuk olarak servis yapın.

Supangle Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarif

Tarif

Tarif Adamın biri, ilk defa gittiği küçük bir kasabada şaşkın şaşkın gezindikten sonra yol kenarında duran bir arabanın yanına sokulmuş ve arka koltukta tek başına oturan çocuğa: - Buraların yabancısıyım, demiş. Parkın hemen yanı başındaki fırını arıyorum, çok yakın olduğunu söylediler. Çocuk, arabanın penceresini iyice açtıktan sonra: - Ben de buraya ilk defa geliyorum, demiş. Ama sağ...
  2. Supangle

Supangle

pastane usulü supangle pastane tarifi supanglesi tarifi supanglesi kızlarr ben süt tatlılarınınn hepsini seviyorum fırsat buldukça yapıyorum uamrm sizde denersiniz :D Supangle Malzemeler 4 su bardağı süt 2 yemek kaşığı nişasta 1 yemek kaşığı un 2 yemek kaşığı kakao 1 su bardağından 2 parmak eksik toz şeker 1 paket vanilya 1 paket bitter çikolata 1 yumurta antep fıstığı hindistan çevizi...
  3. Gendeme tarifi

Gendeme tarifi

gendeme yemeği, yapılışı, tarif, yöresel yemekler,iç anadolu yemekleri hakkında bilgiler iç anadolunun nefis et yemeği gendemenin tarifini sizlerle paylaşıyoruz melekler Gendeme Malzemeler 500 gram kemikli kuzu eti 1 su bardağı haşlanmış dövme (buğday) 2-3 soğan 2 çorba kaşığı sıvıyağ 3 domates 3 sivribiber 2 su bardağı su tuz Hazırlanışı: Soğanları temizleyip söğüş doğrayın....
  4. Gökkuşağı Tarifi.

Gökkuşağı Tarifi.

Malzemeler 2 paket toz krem şanti 2 su bardağı soğuk süt 4 çorba kaşığı pudraşekeri 2 adet yumurtanın akı 2 çorba kaşığı tozşeker 5-6 adet çilek 1 çay bardağı çilek likörü 1 adet limonun suyu Bir tutam sarı gıda boyası 2 çorba kaşığı dövülmüş antepfıstığı Yapılışı Derin bir kapta toz krem şantiyi, sütle mikserleyin. Pudraşekerini...
  5. Bayanlar Nutella'dan Çocuklarınıza Supangle Yapın

Bayanlar Nutella'dan Çocuklarınıza Supangle Yapın

nutellalı supangle nasıl yapılır,nutelladan supangle nasıl yapılır,nutellalı supangle tarifi,nutellalı puding tarifi, sevgili melekler bu tarife bayılacaksınız,özellikle çocuklarınız için çok lezzetli ve pratik bir tarif mutlaka deneyin derim . Nutella her birimizin evlerinde mevcut sırf çocuklarımız değil,itiraf edelim ki hepimiz nutella'nın tadına bayılıyoruz,düşünsenize nutella'nın...

Sayfayı Paylaş