gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Süper aile diyaloglari...kopacaksiniz

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

-anne ben nasıl dünyaya geldim. + internetten indirdik yavrum...
    -anne babam yok mu?
    +cevrimdisi evladım.

-- anne bana neden kardeş yapmıyorsunuz?
    ++ leylekler gelmiyor bir türlü yavrum
    -- oo anne o cevaplar 20.yyda kaldı yaa geliştir kendini biraz. yoksa babam kısır mı ha? yaşlanınca iktidarsızlaşmış olabilir mi?
    ++ ?!?!?!

-ahh ahh seni doğurucağıma amiga doğursaydım

-kızım şu sofrayı toplar mısın
    +aman anne kes yapıştır işte

-Evin içinde top oynama yoksa topunu geri dönüşüm kutusuna atarım
    +amann annnee

-yemek nefis olmuş klavyene sağlık hanım

- Hanım benim burada belgelerim vardı nerede onlar
    + Hee ben onları shift+del yaptım

- Anne topum nerede
    + Gizli dosya olarak kaldırdım
    - Ama anne yaa

- Anne çorabımın teki nerede
    + Aman be oğlum sana bir türlü şu arama yapmayı öğretemedim

- Aaa anne bugün bayram
    + E-kar attım bile
    Babası: Bu garı kime çekti bilmem

- Hanım ben truva atına yakalanmışım Gece yatarken windows'u açık bıraktın dimi
    + Karantinaya alırız geçer ne bağırıyorsunki

alinti

Süper aile diyaloglari...kopacaksiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SüperLer

SüperLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kopacaksınız

kopacaksınız

Önce dogdugun AYI ara sonra GÜNÜ ve en son olarak ISMININ ILK HARFINI ara karşısında bulunan cümleyi buraya yaz . (sirayla yaz) Doğduğunuz Ay Ocak) Ben ingilizce ögretmenimle geziyorken Subat)Ben bi kac kizla/erkekle geziyorken Mart)Ben Michael Jacksonla geziyorken Nisan)En iyi arkadasimla geziyorken Mayis)Ben ev hayvanimla geziyorken Haziran)Ben mathematik ögretmenimle geziyorken Temmuz)Ben...
  3. süper

süper

arkadaşlar paylaşmak istedim şimdiye kadar avonun güzellik kremlerini kullanıyorum yüzümdeki izler oldugu gibi duruyor bir arkadaşım bana www.simetritr.com bu siteyi önerdi kullandıgım ürünlerden yüzde yüz sonuç aldım mildivan diye ürün markaları sizlerde girin kontrol edin hatta telefonunu vere bilirim 05423202242
  4. Süper....

Süper....

çok güzel...

Sayfayı Paylaş