gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Süper bi kizartma makinesi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

patates kızartma makinası patates kızartma makinesi yağsız makinesi yağsız makinaları arkadaslar size süper bi kizartma makinesi tavsiye edecem. aslinda kizartma makinesi demek yok yanlis cünki yagsiz kizartiliyor bunun icinde gidalar.

kizartma makinem eskidi veya yag oranina dikkat etmek isteyenkere mutlaka öneririm.

siyak havayla pisiriliyor. misal hazir patates kizartmalarina hic yag eklenmiyor. bi kiloya kadar alma hacimi var. taze patatesden kizartma yapacaksaniz yaninda gelen ufak kassik (ekranda yesil görünen) onun dolusunca yag ekleyip patatesleri kizartiyorsunuz.

ben denedim ve cok memnunum. bi tek patates icin degil* zebze olsun* sucuk sosis* ufak tavuk gögsü (chicken nuggets) pilavli yemekler (gemüsepfanne) kücük buzlu köfteler.

Süper bi kizartma makinesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kizartma

kizartma

kizartma Her çeşit kızırtma zorluk ve meşakkatle kazanılan ve afiyetle tüketilen mala, Kızartma bazen şiddet ve sıkıntıya, üzüntü ve hastalığa delalet eder
  2. süper bi öykü

süper bi öykü

Elime son kez aldım kağıt kalemi Bu sana son mektubum. Postacı son bir kez haber getirecek Benden sana. Canim. Bilirim aldırmazsın hiçbirşeye Ne sevgiye ne de hislere… Şimdi elimde bir sigara var, Bugün çok içtim. Bilirim kızacaksın. ‘içme demiştim’! diyeceksin. Ama ben yine aynı cvbı vereceğim; dertliyim. Son kez bu kalp derdinle dolu. Bu mektubumda seni ne kadr sevdiğimi...
  3. işte süper bi siir :)))

işte süper bi siir :)))

Ben AğLamayı Ferdi'den BağLamayı Orhan'dan Uçmayı SüPerman'den Koşmayı MirKeLamdan YoLsuzLuğu Cem Uzan'dan Doğmayı Güneşten, Batmayı Borsadan , Sevmeyi Senden , SeviLmeyi Annemden Öğrenecektim Ki akLıma Bir Şiir GeLdi VazgeÇtim *** ELLerim çiçek Açtı Ağzımda PoğaÇa Madem Yüzme BiLmiyordun Niye Çıktın Ağaca ? Alakaya Maydonoz Bu Ne GüzeL Lacivert Ben UyKuyu Çok Sevdim Yaşasın Cumhuriyet!
  4. Süper bi oyun :)

Süper bi oyun :)

Puanlı Winx Giydir
  5. Süper Bi Makyaj Oyunu

Süper Bi Makyaj Oyunu

Makyaj Oyunları,makyaj oyunu,Barbie Oyunları--www.e-oyunlar.com bayıldım ben bu oyuna kız çok tatlı :D

Sayfayı Paylaş