gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Süper bir dekolte mi istiyorsunuz?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Bir yere davetlisiniz ve yakası açık bir kıyafet giymeyi tercih ettiniz.Fakat oda ne sivilceler lekeler yada kırışıklıklar canınızı sıkacak çok şeymi var.O halde bir şeyler yapalım buyrun: eğer dekolte bölgeniz olan boyun ve göğüs üstü kısmınız yağlanmaya müsait bir yapıdaysa size buhar banyosu öneriyorum.. buhar banyosu sayesinde gözenekleriniz ve temizlenir ve yağ doku daha temiz bir hal alır.. bir çay bardağı tuzu suyla karıştırıp bu karışımı uygun bir kaba boşaltın.. Sizi ve kabı örtecek şekilde çadır gibi havluyla örtünün. Beş dakikao örtünün altında kalındaha sonra da cildinizi banyo lifi ile güzelce ovun.sonuç sizide şaşırtacak

Süper bir dekolte mi istiyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa bir mola istiyorum, izin verir misin hayat..!

kısa bir mola istiyorum, izin verir misin hayat..!

Kısa bir mola vermek istiyorum, izin verir misin hayat... Acıyan yerlerimle kelimelere sığınma vakti şimdi, Uzak şehirler arıyorum yüreğimin yabancı olduğu. Keşfetmediğim, görmediğim, bilmediğim bir yer olmalı... Hatırlatmamalı seni bana... Demek ki deniz olmamalı.... Vedalaşmamalıyız seninle, Sana bu iyiliği yapmamalıyım! İlk kez nefretin eşiğindeyim, ama... Senden vazgeçemem... Bilir...
  2. Dekolte

Dekolte

E- Canım K - Canın çıksın E - Hayrola yahu, ne dedik şimdi? K -Mini eteğimi nereye sakladın yine? E -Güzelim içine giysene o mini eteği, ben okula giderken beden dersi günlerinde eşofmanımı içime giyerdim. Hiç de bir kötülüğünü görmedim. K - Onu vermezsen içinden G-stringimin göründüğü beyaz pantolonumu giyerim. Sana da 'simdi bu moda' diye çıkarcı çağdaşlık yaparım. E -O artık siyah....
  3. Çocuğunuz durmadan bir şeyler mi istiyor ? Nasıl başedeceksiniz ?

Çocuğunuz durmadan bir şeyler mi istiyor ? Nasıl başedeceksiniz ?

Çoğu zaman markette çikolataların bulunduğu reyonda ya da oyuncakçı önünde ağlayan, tepinen çocuklar ve etrafın bu durumdan rahatsız olduğu endişesi yaşayıp "tamam sus artık ne istiyorsan alıyorum" diyen anne babalar görürüz. Evde istediğine çok benzeyen oyuncağı olmasına rağmen onu aldırtmak için size yalvarır, ağlar, tepinir hatta kendisine ya da çevresine zarar vermeye başlar....
  4. Parlak bir cilt mi istiyorsunuz? Ozaman bu maskeleri uygulayin

Parlak bir cilt mi istiyorsunuz? Ozaman bu maskeleri uygulayin

Parlak ve kusursuz cilt kadınlar için vazgeçilmezdir.Parlak cilt için yapmanız gereken iki adet maske.. Parlak Bir Cilt İçin Maske 1 : Öncelikle 2 adet avuç ile hercai çiçeğini kurutun döverek toz haline getirin.Bunları sonrasında ince bir elekten geçirin. Bundan sonra ise krem kıvamına gelecek kadar ısıtılmış bal ilave edip iyice karıştırınız. Hazırladığınız karışımı yatmadan 1saat önce...
  5. Çarpıcı bir dekolte için

Çarpıcı bir dekolte için

·İki adet yumurta akını köpürtün ve bir fırçayla dekoltenizden boynunuza kadar sürün. 10 dakika beklettikten sonra yıkayın. ·Belirli noktalara baskı uygulayarak yapacağınız masaj, dekoltenizdeki kan dolaşımını artırır. Ardından süreceğiniz aktif maddeli bir krem ise, bu bölgeyi yoğun bir şekilde besler. ·Kırışıklıklara karşı, dekolte için özel imal edilmiş ve içinde kolajen, elastin,...

Sayfayı Paylaş