gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

süper bir el işçiliği!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sorgu

sorgu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: süper bir el işçiliği!!!

çok güzel yaa.şaşırarak izledim hepsini teker tekr.:):)

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende öle çok ilginç

4. hayrünisa

hayrünisa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok harikalar.Bayıldım doğrusu..

süper bir el işçiliği!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. süper bir yaz tatlısı

süper bir yaz tatlısı

yaz tatlıları yaz tatlısı tatlilari soğuk tatlıları tarifi Malzemeler • 1 poşet krem şanti • 1 su bardağı süt • 10 adet sade ya da kakaolu petibör bisküvi • 1 yemek kaşığı hindistan cevizi • 1 paket vanilya • Taze ya da dondurulmuş vişne(başka taze meyve de olabilir mesela çilek,muz) Muhallebi İçin • 1,5 su bardağı şeker • 2 yemek kaşığı un • 2,5 su bardağı süt Yapılışı 1.Öncelikle...
  2. süper stardan bir ilk

süper stardan bir ilk

ünlü sanatçıların konuk olduğu konserde anlamlı gecede süper star Ajda Pekkan kürtçe şarkı söyleyerek bir ilke imza attı....... AJDA PEKKAN'DAN KÜRTÇE ŞARKI! TÜRKİYE'NİN ÜNLÜ KADIN SANATÇILARI, 'AİLE İÇİ ŞİDDET ACİL YARDIM HATTI'NI KULLANMA BİLİNCİNİN ARTTIRILMASI İÇİN 'GÜLDÜNYA KONSERİ'NDE BİR ARAYA GELDİ. Dört saat süren müzik şölenine Ajda Pekkan'ın sahnede Kürtçe parça seslendirmesi...
  3. Süper Bir Top Oyunu

Süper Bir Top Oyunu

Hemen hemen hepimizin bildiği ve çoğumuzun bilgisayarında olan ya da olmuş olan bir oyun şahsen ben çok seviyorum ama bu biraz daha zor buyrun bakalım :) seçilen oyun :amigo:
  4. Biz (süper bir şiir)

Biz (süper bir şiir)

süper şiirler süper bir şiir uslanmam şiir Bu harika şiiri sizler için resimlendirdim meleklerim.... * * * * * * *
  5. Süper Bir Çarpım Tablosu

Süper Bir Çarpım Tablosu

çarpım tablosu göster çarpım tablosu 100 e kadar büyük resmi resimli İlkokuldayken öyle büyük bir derdim öyle büyük bir derdim vardıki sormayın.Çarpım tablosu,alfabeyi bile bundan daha rahat ezberlemiştim.Matematik derslerinde hoca beni kaldırmasın diye iyice saklanırdım.Ama inadına hep beni kaldırırdı.Ama nihayet ögrendim. 2’ ler BESLENME 1x2=2 hani çorabımın teki? 2x2=4 ekmeğin üstünü ört...

Sayfayı Paylaş