gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Süper Bir Hint Video Klibi, Bayılacaksınız! :)))

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komik hint video klip, hin şarkısı, komik hint videosu
    Bir kızla bir erkek birbirlerini severler ama ortada küçük bir sorun vardır, kızın babası. Ne yaparlarsa yapsınlar babayı bir türlü ikna edemezler. Delikanlı müstakbel kayınbabasının ayaklarına diz çöker yalvarır ama ı-ıh :D:D Peki sonunda ne olur? Hintlilere özgü, gülmekten yerlere yatacağınız bir video klip, buyrun :D:D

Dipnot: Kaynağımız sevgili Karakuzu, teşekkürler ;)

karakuzu ve NUTA bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    :hihi: titos benden sana armagan :D Bayildim valla ben rehberimde kim varsa hepsinde dolasiyo suan bu video :D

TİTAN bunu beğendi.
Süper Bir Hint Video Klibi, Bayılacaksınız! :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 yılı Hint gelinlikleri süperler

2009 yılı Hint gelinlikleri süperler

hint kızları hint gelinlikleri kızları resimleri kızlarının resimleri hintli kız
  2. Rihanna'nın Video Klip İmajı

Rihanna'nın Video Klip İmajı

Saçlarının rengini ve şeklini çok beğendim fakat kıyafetini hiç beğenmedim açıkçası.Hırkası ,korsesi ,şortu ,çorabı tek başına oldukça hoş fakat kombine edildiğinde pek bi manasız olmuş...Terliğine de diyecek söz bulamıyorum.:24: Salı günü Manhattan, New York’ta gerçekleşen “What’s my name” şarkısının video çekiminde iddialı kıyafetiyle rol aldı. Rihanna dar korsesi, yırtık kot şortu,...
  3. Dijital Çağda Bir Yolculuk (Video)

Dijital Çağda Bir Yolculuk (Video)

dijital çağ, ileri teknoloji, gelecekte bir gün, gelecek nasıl olacak, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Şimdi izleyeceğiniz video tam anlamıyla dijital çağı anlatıyor.Arkanıza yaslanın ve (şimdilik) bir hayal aleminde yolculuğa çıkın.. http://www.youtube.com/watch?v=6Cf7IL_eZ38
  4. Yalın Keyfi Yolunda, Aşkı Sonunda Video Klip

Yalın Keyfi Yolunda, Aşkı Sonunda Video Klip

Yalın'ın keyfi tadında aşkı yolunda şarkısı çok güzel olmuş... Yönetimin notu: Telif hakları kanunu gereğince sitemizde klip yayınlanması yasaktır. Bilginize.. edit by TİTAN

Sayfayı Paylaş