gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Süper Denklemler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Tamda hayatın içinden alınmış komik ve düşündüren denklemler.:D
    Zeki Erkek + Zeki Kadın = Romantizm
    Zeki Erkek + Aptal Kadın = Gebelik
    Salak Erkek + Zeki Kadın = Sorun
    Salak Erkek + Salak Kadın = Evlilik
    Zeki Patron + Zeki İsçi = Kar,
    Zeki Patron + Salak İşçi = Üretim
    Salak Patron + Zeki İşçi = Terfi
    Salak Patron + Salak İşçi = Fazla mesai

Süper Denklemler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SüperLer

SüperLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 3 kere*süper,süper,süper*

3 kere*süper,süper,süper*

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. süper

süper

arkadaşlar paylaşmak istedim şimdiye kadar avonun güzellik kremlerini kullanıyorum yüzümdeki izler oldugu gibi duruyor bir arkadaşım bana www.simetritr.com bu siteyi önerdi kullandıgım ürünlerden yüzde yüz sonuç aldım mildivan diye ürün markaları sizlerde girin kontrol edin hatta telefonunu vere bilirim 05423202242
  4. Süper....

Süper....

çok güzel...

Sayfayı Paylaş