gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

süper emo nickler

Konu, 'Emo Özel Bölüm' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

emo nickler süper emo nickleri süper nickler kısa Emo Tarzı Süper Nickler
    Emo Tarzı Süper Nickler

Hiç TitremesiN Ne eLin .. Ne Yüreğin .. SiL qitSin .. !!

MutLu etmicekSen MeşguLde etmicekSin ..!

Ben aşkı unuTTum ayLar önCe , SeN kaLpsiz kaLdın ßen giDinCe </3

SeninLe öLe[S!e] xD

Başka eLLere SımSıkı SarıL Artık SiLdim Seni ! git ve Bitir Bu işkenCeyi ! SeNi Sana Bıraktım ! YağmuR Düştü gÖzLerime …!

GörmüyoR muSun? Kabuk BağLamıyor kanaTTığın hiçbir yaRan hiçBir zaman geRi dönmüyoR kayßeTTiğin onCa inSsan ..!

mutLu sonLa biTen masaLLaRım oLmaDı hiç benimMm..

Bırakma Beni BuRda SenSiz <3

Geçici HeVes DeğiL.. Hak eDeNe [[N-e-F-e-s]] oLurum...

Bu giRdaBın yoOk Edici döngüSünde yaLpaLanaN; SinSi yaKLaşandıR; adıNı koYdumM [[[[ŞeyTan]]]!...

ßuNLaRınki düNyaySa BenDe UzayLıyım!!...

Tam HerşeY GüseL OLuyo DerkeN...Y.o.K Yaa YaşamaK isTemiyoRum BeN...!!!!...

ErkekLer neDen kendiLeri iLe iLgiLenMeyen BayanLarıN PeşindeN Koşar Ki! KöpekLeriN kuLLanamayaCağı otomoObiLLeriN PeşindeN KoOşması Gibi

SonunDa ayrıLaCakTık amaN saLLa yiNede mutLuyummxD

Bir KeLebek Kadar Kısa ömRüm.. HosçakaL SevgiLim..!!

ÇığLık isTiy0r kuLkLarm ya atmaLı dRnden yada attrmaLı deRnLerdn

Seni taRtaR öLçeRim..Hafif qeLiRsen yoL veRiRim...ama ağıR BaSaRsan kaLBimi...!

vaRLıığm hiSSediLmeye BiLir ama...y0kLuğum k0yaR...

Ya GeLdiğiN GiBi oL Ya Da GeLdiğiN GiBi KayBoL !

Sensiz Geçen heRgün için kapıma çeLenk gönder...

ZateN eN çOkda Bu Koydu yA Bana....Senin GidişiNi Seyretmek..

Aklımı Kaybediyorum Ve Siz Gözlerinizi Dİkmiş Benim Dünyamın Nasıl Paramparça Olduğuna Bakıyorsunuz...!!!!!

ŞeytaNmıSınN? MeLekmiSin? SaNkİ BeNden YürekLimiSİn?

Bu aşK fazLa sana…

TüKeNdi yüReğiM ı[]ııııııııı KeSti SesiNi

Benİ taNıyan BiLir.. BiLen anLar..anLayaN suSaR..anLamayaN uzaR..!! (;

2. ozge_35

ozge_35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süpermiş bunlar :D

süper emo nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. süper emolar

süper emolar

süper emolar lolita emolar sapık en süper
  2. emo nick arayanlar

emo nick arayanlar

Chéstér 0Lp qyb0Lmq istiy0rm…kmsénindé bLMasını ‘isT3miy0rmm!! Géri dönü$ü oLmayan bir tünéLdéyim Oyunun adı hayat Ba$r0Ldé bén Yardımcı oyuncuLar séwqi, a$k, acı, qéçmi$... Sénary0 k0nusu Hér$éyé raqmén MutLu OLma Sanatı wé 0yun bitti.. pérdéLér indi ı$ıkLar söndü y0ruLdum Artıq. sénsizLiktén Doğan, séssizLik DoLu oLan =/ ' HayaT baNa qıCıq KapıYo ..bnDe oNa !! BakışLarın, gittiğin yerden...
  3. Emo Nickleri

Emo Nickleri

emo nickleri küslük nickleri mutsuz emo Emolar için en farklı en güzel nickler burada hadi durmayın. ???? ?ş?ı? ??????? ????| |??lı?ı ???????????? ??ğ?l, ??l?????? ??????????| |…AynalaR SensizliğiN Lanetinİ VuruP DuruyoR YüzümE…| |Daa ßoyun ßiR Karı$ ßéyFéndi oLmaya ÇaLı$ .. Pé$imdé DoLA$ma oTur DérsiNé çaLışş| ¯`°•??????¤?????lü ???????..¤????¤??????•°´ ?? ?????; i???ı?? ???? ???g??...
  4. 0 kilometre emo nickler

0 kilometre emo nickler

çılgın emo nickler emo nickler çılgın nickleri Hep aynı nickleri görmekten sıkıldınız mı ? İşte en yeni nicklerle karşınızdayım kızlar:) Özellikle emo tarzı nicklerden hoşlananlar için sizlere özel nickler buyrun bakalım:tik: ??•Çhoq kırgınım uyusam bitermy?dizlerim çhoq kanadı büyüsem geçermi? ßırakın tutmayın eğitmeyin üstüme gelmein yalnız bırakın ama;ßekleyin gitmeyin ben hiçh iyi...
  5. En yeni ve süper Emo Nickler geldi meleklerim

En yeni ve süper Emo Nickler geldi meleklerim

2010 emo nickler 2010 nickler 2010 nickleri nickler emo emo nickleri Emocuyum benim tarzım emo diyenlere özel emo nickleri burda arkadaşlar en yeni emo nickleri arıyorsanız buyrun вυ нαуαт; iηα∂ıηα вαηα нєяgυη уαρıℓαη ¢σк вαуαт νє кöтü вιя єѕρяi..! AşkıııMMM sn HyWanMısnn?? Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın. Sen aNca...

Sayfayı Paylaş