Süper Gelin Arabası Sözleri :)

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Süper Gelin Arabası Sözleri :)
Bu konu; gelin arabası sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, düğünlerin en hoş parçlarından biri de gelin arabaları. Genelde son derece lüks araçlar gelin arabası olarak kullanılıyor ama bazen de karşımıza şahane nostaljik gıcır gıcır araçlar da çıkabiliyor. Mesela bizim gelin arabamız 56 model siyah ışıl ışıl bir Chevrolet idi :D:D Tabi araç bu gibi durumlarda gelinden de damattan da fazla dikkat çekiyor ama arabaların dikkat çeken asıl kısmı arkalarına yazılan yazılar. Espritüel çiftlerin yazdıkları komik cümleler de insanı gülümsetiyor. İşte sizler için netten araştırdığımız süper gelin arabası sözleri :D:D

gelin_arabasi-3a1.jpg

-Nazar Etme Ne Olur Tavla Sonunda Olur..

-Ön plakada ( Evleniyoruz Mutluyuz)
Arka Plakada (Nasılda Palavra Atıyoruz..)

-Anlarsa Bekar Anlar Gerisi Bana Ağlar

-Anamın İlk Gelini

-İstedim Vermediler Kaçırırım Dedim Kendileri İstediler

-Meleğimi aldım cennete gidiyorum

-Allah ayırmadıkça kullara o şansı vermiyoruz

-Rahat Battı

-Ön Plaka : Evleniyoruz

Arka plaka : Ne içirdiniz lan bana

-Game Over

-Onlar Vermedi ama ben aldım

-Akıbet hayr

-Ben Yandım Siz Yanmayın

-Anamın ilk gelini

-Dünyada Bir Tane Vardı Onu da Ben Aldım

Hemen hemen trafikte hepimiz karşılaşırız gelin arabalarıyla ve ilk olarak gözümüz arabadaki yazılara kayarJ Gelin ve damadın baş harfleri bile bu yazıların yanında hiç kalıyor. Mizah yönü ağır basan, sempatik çiftlerin sık sık başvurduğu bu yöntem sayesinde bizim de yüzümüz gülüyor:)

Geçenlerde bir gelin arabasında, ELVEDA 10.000 SMS yazısına çok güldüm ve geçmişi hatırladım. Bir zamanlar 100 kontörle idare etmeye çalışan kişilerden biriydim ben de:DEn Büyük Aşk Beşikt’AŞK ve Sarıma Lacivert oldun gibi yazılardan, adamların düğün günü bile tuttukları takıma atıfta bulunmaları pek manidar. AYVAYI YEDİK yaklaşımını da anlamış değilim. Madem ayvayı yediğini düşünüyorsun ol halde neden evlendin diye sorarlar adama:rolleyes:

Geri