gebe
  1. japonum

japonum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Süper İtalyan... Kara Yılan lakaplı Spada Codatronca...

Konu, 'Çöplük' kısmında japonum tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Süper İtalyan... Kara Yılan lakaplı Spada Codatronca... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KaRa KaLeM üNLüLeR [SÜPER ÇİZİMLER

KaRa KaLeM üNLüLeR [SÜPER ÇİZİMLER

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kıraç - Kara Yılan

Kıraç - Kara Yılan

Antep'in harbine onbir ay oldu Kanımız kurudu benzimiz soldu Analar babalar yaşların döktü Vurun antepliler namus günüdür Vurun antepliler mertlik günüdür Atına binmiş de elinde dizgin Girdiği cephede hiç olmaz bozgun Çetelerden mi gardaş yılanım azgın Vurun antepliler namus günüdür Vurun Türk milleti kavga günüdür Sürerim sürerim gitmez gadana Fransız kurşunu değmez adama Gara haberimi...
  3. yılan

yılan

bence gerçek olabilir
  4. Duydunuz mu Burcu Kara İtalyada Dolandırıldı

Duydunuz mu Burcu Kara İtalyada Dolandırıldı

Burcu Kara Dolandırıldı Burcu Kara İtalya gezisinde dolandırıldı Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Kuzey Güney dizisinde izlediğimiz Buğra Gülsoy ile evliliğini noktalayan Burcu Kara dolandırıldı haberini sizlerle paylaşıyoruz. Evet doolandırılmış hemde İtalya'da dolandırılmış, ne diyelim; geçmiş olsun. Buğra Gülsoy ile olan evliliği sona eren Burcu Kara gittiği İtalya tatilinde...
  5. Rüyamda kara bir yılan gördüm :S

Rüyamda kara bir yılan gördüm :S

Rüyamda dün gece koskocaman kara bir yılan gördüm,Allahım ödüm koptu, bir uyandım ter içindeyim.Acaba nasıl yorumlanır bu rüya?

Sayfayı Paylaş