gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

süper lotoda kim 22 milyonu kazandı ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Süper Lotoda 22 milyon kazanan süper şanslı kişilik kim merak ettim :D:D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Süper Loto'dan 22 milyon lira kazanan ve bir aydır kayıp olan vatandaş sonunda ortaya çıktı. Milli Piyango idaresi tarafından yapılan açıklamaya göre;

Talihlinin 55 yaşında Kayseri doğumlu orta ölçekli bir firmanın sahibi olan işadamı olduğu açıklandı. Kendisinin normalde loto oynayan biri olmadığı ve hep aynı kuponu doldurduğu, en çok çıkan numalarla oynadığı belirlendi. Talihlinin, dört-beş çekiliştir kuponları biriktirdiği için 3 gün önce kazandığını fark ettiği açıklandı.

süper lotoda kim 22 milyonu kazandı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süper Loto başlıyor

Süper Loto başlıyor

Milli Piyango İdaresinin "Perşembe Loto"su olarak da adlandırdığı yeni oyunu "Süper Loto", bu hafta şans oyunları arasındaki yerini alıyor. Sayısal Loto’nun özelliklerine sahip yeni oyunda, 1’den 54’e kadar dizilen sayılar bulunacak. Süper Loto oynayanlar, her kolonda yer alan 54 numaradan 6 tanesini seçecek ve her kolon için 1 YTL ödeme yapacak. Bu şekilde Süper...
  2. Süper Loto yine devretti

Süper Loto yine devretti

Süper Loto 6/54 oyununun bu haftaki çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto 6/54 oyununun bu haftaki çekilişinde de 6 bilen çıkmayınca 22 milyon 639 bin 396 TL 46 Kr haftaya devredildi. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 370 kişi 4 bin 487 TL 75'er Kr, 4 bilen 26 bin 171 kişi 68 TL 90'ar Kr, 3 bilen 526 bin 599...
  3. Süper Lotoyu 2 kişi tutturdu

Süper Lotoyu 2 kişi tutturdu

50 milyon TL ikramiyeli Süper Loto'nun bu haftaki kazandıran numaraları 2, 5, 29, 38, 41 ve 51. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto 6/54 oyununun bu haftaki çekilişi yapıldı. 73. Hafta'nın kazandıran numaraları; 2, 5, 29, 38, 41 ve 51 olarak belirlendi. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto 6/54 oyununun bu haftaki çekilişinde de 6 bilen 2...
  4. Süper Loto Sonuçları

Süper Loto Sonuçları

Süper Loto Sonuçları için ne yapmam lazım ben Süper Loto Sonuçlarını öğrenmek istiyorum bu konuda yardım edebilir misiniz acaba
  5. Süper Loto Pantolonun Cebinde Yıkandı !

Süper Loto Pantolonun Cebinde Yıkandı !

Bu konu; Süper Loto Pantolonun Cebinde Yıkandı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, duyar duymaz paylaşmak istedim. Hani gülsem mi ağlasam mı bilemedim :D:D Ama kusura bakmayın güleceğim, çünkü süper loto talihlisinin eşi bilmeden biletin cebinde olduğu pantolonu yıkayınca ikramiyeyi almaları tehlikeye düşmüş :D:D Bakın haberin detayları şöyle; Süper Loto'nun...

Sayfayı Paylaş