gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Süper Mario'yu Bir De Böyle Deneyin!

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

süper mario, 3 boyutlu, yeni nesil mario, yeni süper mario, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler,
    En sevdiğim eski bilgisayar oyunlarından biri süper mariodur.Şimdi sizi yeni nesil süper mario ile tanıştırmak istiyorum.İşte 3 boyutlu süper mario!...

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bedne çok severdim mario oyununu:D:D bi uçurumvar ordan geçemez sinir olrdum hep hahaha

Süper Mario'yu Bir De Böyle Deneyin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir deneyin

bir deneyin

Güneş renkleri Eski bir çerçeveye ya da cam mumluklarınıza, renkli kurdeleler ve boncuklarla farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu türden bir uygulamada saydığımız malzemenin dışında size gereken tek şey yapıştırıcı. Eğer uygulamayı bir mumluk üzerinde gerçekleştirecekseniz öncelikle dış yüzeyine yapıştırıcı sürüp biraz kurumasını bekledikten sonra, dilediğiniz renkteki kurdeleyi tek kat...
  2. Bir de Böyle Beslenme

Bir de Böyle Beslenme

Her gün multi vitamin hapları alıyor ve bunun sizi sağlıklı tutacağını, üstelik yaşlanma etkilerini geciktireceğini sanıyorsanız, bir daha düşünün. Bilim adamları tıpkı beslenme gibi vitamin ve mineral alımının yaşa göre belirlenmesi gerektiğine inanıyorlar. Üstelik sağlığı giden yol haplardan değil, besinlerden geçiyor. Yaşlanma sürecini yavaşlatmak için yediğiniz besinlerin kalitesine ve...
  3. Hayata Bir de Böyle Merhaba De

Hayata Bir de Böyle Merhaba De

Yaşamımız bize en sık hüzünleri hatırlatır, ya da yaralanmışlıklarımızı. Dostlarımızı hep, kötü günlerimizde yanımızda olmadıkları için suçlarız... Ailemiz bize hep yakın olmalıdır.. Acaba neden? Arkadaşlıklar günlük, sevinçler geçici, acil durumların sonu da sessizliktir... Aşk hep ulaşılmaz olmalı, Kıskançlıklarımız da öfkemizde.. Duygular içimizde coşmalı, tebessüm bizim yüzümüzde,...
  4. Dünyaya Bir de Böyle Bakın

Dünyaya Bir de Böyle Bakın

Dünya üzerinde bizim görmediğimiz ,bilmediğimiz o kadar güzel ilginç yerler varki meleklerim ,biz sadece resimlerine bakmakla kalıyoruz çoğu zaman.Gerçekliğine hiç inanamayacağıız bu resimler de bizim dünyamıza ait kareler. ABD Jeoloji Araştırmaları Enstitüsü'nün çekip yayınladığı bu fotoğraflar,ilk bakışta tuvale püskürtülmüş boyalarla yapılan resimlere benzesede tamamı gerçek.Landsat 5 ve...
  5. Kabaklı Kek de Olur mu Demeyin Bir Deneyin

Kabaklı Kek de Olur mu Demeyin Bir Deneyin

Kabaklı Kek Nasıl Yapılır Resimli Kabaklı Kek Tarifi Sevgili melekler, kabak dolması ve kabak mücveri Türk mutfağının vazgewçilmez lezzetlerindendir. Peki kabağı kekin içinde düşünebiliyor musunuz ? Siz düşünedururken kabaklı keki yapmışlar da çok da beğenmişler. Ben hiç denemedim ama eminim gayet güzel oluyordur. İşte kabaklı kek nasıl yapılır diyenlere tarifi... Kabaklı Kek İçin...

Sayfayı Paylaş