gebe
  1. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

süper mini,si hadise oldu

Konu, 'Magazin' kısmında fotoğrafçı_esra tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Hadise'nin Mersin'de verdiği konser için seçtiği kırmızı mini elbisesi hadise yarattı.
    Sanatçı Hadise Bank Asya 1. Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu'nun sezon açılışı ve 85. kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında Tevfik Sırrı Gür Stadı'nda sahne aldı.
    Giydiği kırmızı elbise ile dikkati çeken Hadise sevilen parçalarının yanı sıra İngilizce eserler de seslendirdi. Zaman zaman dansçıların da eşlik ettiği Hadise'ye Mersin İdmanyurdu bayrağı atkısı ve şapkası hediye edildi.
    Yaklaşık yarım saat sahnede kalan Hadise konser boyunca atkıyı boynundan çıkarmadı. Konseri izlemeye gelen vatandaşlar da zaman zaman Hadise'ye eşlik etti..

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    masallah gözükmüs bazı seyler :D

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    amnınnn bariz ortada cık cık cıkkk vah vah vahhh

4. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence de:D nerdeyse hiç bişey giymicekmiş:D
    bundan da mini olamaz zaten=)
    yanındakilerde içine düşücek yani:D

5. esmer şeker

esmer şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç elbise giymeseymiş bare one öyle şeyine kadar gözüküyor ayıp yani:(

6. bella24

bella24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    onlara göre çok normal bişey canım ya=))baya genişler her yönden.....

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy çok komik bir görüntü ama ya göster yavrum göster aferin yanan sen olucaksın ben değil:D

süper mini,si hadise oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süper Kadın Olun

Süper Kadın Olun

Gerçek dünyaya adım attığınızda ilk olarak, okulda öğrendiğiniz pek çok şeyin zaman kaybı olduğu hissine kapılırsınız. Kimse size, bir partiyi nasıl canlandırabileceğinizi veya en iyi yemeği nasıl pişireceğinizi, kısacası günlük hayatta gerçekten ihtiyacınız olacak pratik bilgileri öğretmez. Bu işe bir son vermek için özel bir dosya hazırladık ve konularında uzman olan isimlerden...
  2. Hadise dördüncü oldu!

Hadise dördüncü oldu!

54. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden Hadise 4. oldu. Norveç'in açık ara kazandığı yarışmada, ikincilik İzlanda'ya, 3.'lük Azerbaycan'a, 5.'lik ise İngiltere'ye gitti. 25 ülke sanatçısının yarıştığı gecede, 'Düm Tek Tek' ile 18. sırada sahneye çıkan Hadise, 42 ülkeden topladığı 177 puanla 4.lüğü elde etti. Yarışmanın favorisi Norveç'in uzak ara (387) birinciliği...
  3. Süper mini elbiseler:)

Süper mini elbiseler:)

mini elbiseler süper mini elbiseler Ben bu elbiselere bayıldım hem çok şık hemde zarifler.Umarım benim beğendiğim kadar sizde beğenirsiniz.
  4. Hadise Hürrem Sultan oldu

Hadise Hürrem Sultan oldu

hadise, hürrem sultan oldu buyrun bu yazımızda detayları öğrenelim arkadaşlar. Güzel şarkıcı Hadise'de bizim sitemizde ki bir çok Melek gibi "Hürrem Sultan aslında benim" dedi. Neden dedi buyrun öğrenelim Melek'ler:) PAL FM’deki “3’ü 1 Arada”ya konuk olan Hadise “Nereden geldiğimi asla unutmuyorum. Bir kıyafeti 3-4 kez giydiğim olurdu. Gecenin 02.00’sinde en son sahneye...
  5. Kadehtem mumluk olmuş süper olmuş

Kadehtem mumluk olmuş süper olmuş

Kadehtem mumluk yapımı Mumluk modelleri Mumluk modellerine bakmayı çok seviyorum. Gördüğüm yerde dayanamam alırım. Ama bu mumluk örneğinde almam değil yapmam gerekecek. Yapımı ise çok basit. Kadehi alıyoruz, ters çeviriyoruz üzerine mum koyuyoruz kadehten mumluk oluyor.

Sayfayı Paylaş