gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Süper msn nick arşivi...

Konu, 'msn nickleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

süper msn nick süper msn nickleri en nickleri nickler Karakol merkez farketmez.İstanbul çocuğu affetmez, Çatılır kaşlar kesilir başlar, en güzel aşklar bu semtte baslar.

Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki Béni, SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar..

Üzülmem Veya MutLu oLmam için KimSeye ihTiyaCım Yoq KuRaLLar DéğişTi Oyuna DéVam ! .

Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok onur vericidir..

Babalar Önde gider.Çünkü;Çocuklar yolu bilmezler…

Aşk’a BABA Dedik bizi yetim Bıraktı…

Alem Oyuncu olmuş,Sokaklar Sahne…

Bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında,beni arasan ya ordayım yada tam karşısında !!

Ben silah şarjöründe taşınan kurşun gibi,aynı bedene sıkılan iki soğuk mermi gibi sevdim seni sevdim !!

Dinle !! Sosyete Kızı Dinle !! Sanmaki Serseri Ağlamaz !! Serseri Bir Ağlarsa Kimseler Susturamaz !!

Bu arada ben zaten öleceğim Bırakta uğrunda öleyim !!

Hiç kalmadı esrarımız çakal kaynar etrafımız hep bağlandı yollarımız baharımız kışa döndü

Nefes nefes çekilen ,Duman duman üflenen esrara değil be güzelim sana müftelayım sana

Tane tane yutulan,Çay içinde patlayan Haplara değil be güzelim sana müftelayım sana

Bir çift zarla oynanan atıpta göğsüne vurulan kumara değil be güzelim sana müftalayım sana

Sevene can feda sevmeyene elveda

Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !!

BİZLER; Siz Sokağa Çıkarken Annelerinizin Uyardığı O Kötü Çocuklarız.

Tesadüfen Doğduk Mecburen Yaşıyoruz.

Bizim Parasızlıktan Kestiremediğimiz Sakallarımız sosyete piclerinde Moda olmuş.

Hakedenin hayatıma sokarım haketmeyenin hayatına sokarım

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam dövmektir, Delikanlılık koltuğuna 1 ekmek alıp evin yolunu tutmaktır…

ﻉтяαF’đα Ǻятįѕт ¢σк, Ǻмα γöηﻉтмﻉη ßįzįz HαвﻉяŁﻉяį γσк

Hayatı göz yaşlarınla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandır

๑ஐ◄███▓▒░ Benİm Gİbİ Delİyİ Google’da Arasan Bulamazsin ๑ஐ◄███▓▒░

кαç тαвυт göмüℓє¢єк уєяαℓтıηα νє кαç кιşι gι∂є¢єк нαвєяѕιz

υzαкℓαяα? кαç уαℓαη уıкα¢αк güνєηℓєяι?

кαç ѕαтıя уαzıℓα¢αк кα∂єя кιтαвıηα νє кαç ∂υα є∂є¢єкѕιη тαηяıηα,кαç ∂αмℓα gözуαşı ∂öкє¢єкѕιη υğяυηα؟кαç уαяıη вєкℓєує¢єкѕιη؟

ѕσηяαℓαяα кαç ∂αмℓα gözуαşı

GüŁεяεК КαybεŦŦiКŁεяiήi AğŁαyαяαk Кαzαnαmαzsıή

Dalımı Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim

Herkes adam olacak…

Bu dünyada herşey biter ama _______ bitmez

Kız diye önem verenin… Güzel diye Kaşar sevenin… Para diye dost satanın.. Sultan olsa tahtını Kral olsa devletini beceririm

KIM DEMISKI SARHOSLUK KÖTÜ SEYDIR .. OYSA BEN HERSEYIMI AYIKKEN YITIRDIM

Derdi Olanı Dinlerim Derde Yol açanı siler Geçerim

HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..

ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde

SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim

Ya Tam Susturcağım ya Kan kusturucagım Ezanla başladım Selayla bitircegim isteğine deil alayına gidecegim…

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım

iSTANBuL CoCuĞuYuZ BiZ GüNGöRMüŞüNDeN HeMDe İZBe KöŞeLeRiNDeN DoĞuP LaGa LuGa YaPMaYa GeLMeDiK BuRaYa

HAYAT BİR HİKAYE,HERNEYSE FAZLA UZATMAYIM…

KÖTÜ ŞANSta olmasa ŞANS yüzü görmiyeceğiz.

P**k PARAYLA OLSA YİNE YAPARDIK
    .

KATRANI ISITMAKLA OLMAZ ŞEKER, CİNSİNİ …. CİNSİNE ÇEKER.

ßir Daha Sevecek Kadar AdiLeşecekSe Yüreğim, ELLerimde Onu ParçaLayacak Kadar AsiL oLacak Andım oLsun…

Yoldan biri geçti demin, Alayla bakıp serseri dedin, Bu kadar gururlu olma, O geçen serseri senin, Bir zamanlar ki sevdiğin, Bir düşün hak verirsin, O serseri dediğin, SENin ESERİN.

ÂLEMÎ ÂLêm ÿâpâñ û¢ ßê$ ¢âkâL’sâ … KRALLIK ßîzê ÿÂkî$mâz..

HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ.

Bizi Eskiler Tanır, Yéniler ôrnek alir, Tanımayanlar ise İbret Alır..

Bizi anlatan şiirler yazılmadı henüz.Çünkü biz dünyanın oyununda,hayatın acımasızlığında ve de sevdiklerimizin baygın bakışlarında unutulduk

Belki sisLi 1 kıs gecesi Belki soguk 1 Sohbahar ceSedimi buLacakLar camurLar araSinda 1eLinde reSmin 1eLinde Silahi var diyecekLer Ama Sen inanmayacakSin Sonra kalkip bana geLeceksin eqiLip SariLacaksin O Soguk Vücuduma iSte o An 1 fiSilti DuyacakSin DudakLarimdan ”’ELveda”’

Bizler umutsuzluğun olduğu yerde,umudumuzu kaybetmeden yürümeyi biliriz. Her yürüdüğümüz yolda Çakıllar,her durduğumuz yerde Çakallar olsa ne yazar!Ya ölümüne Severiz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

Sén .. Séni SéVéni Dağda Çoban oLsa… SéVMé! SEni SEvMEyeni MiSirDa SuLTan oLsa.

KimiNe göRe KraLım! , KimiNe göRe yaLanıM! Şan Şöhret Sizin Olsun Ben Falanım Filanım…

BeN SiGaRa TiRyaKiSi DeğiLiM SiGaRa iÇeRKeN DüŞüNDüĞüMüN TiRYaKiSiYiM.

KıZ DediğiN iStanbuL GiBi oLmaLı; FetiH’i ZoR, FatiH’i TeK oLmaLı..

Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı...

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz
    yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic
    yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

dikkat dikkat ilgisiz kalmaktan kan kaybeden bir hastaya acil sevgiye ihtiyaç vardır hemen bu msja karşılık vermessen hastayı kaybedeceğiz LÜTFEN DİKKATE ALIN

bir kelebek olsam güneş yağmur demeden kanatlanarak yanına uçardım omzuna konup sana doyasıya bakar hiç haber vermeden yanağından öper kaçardım

gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim ağlamak içinde olsa o güsel gözlerini özledim

penceremi araladım rüzgarlarla öpücük yolladım şimdi pencereni arala öpücüğü yakala yanağında hissettiğin anda bir çağrı yolla

seni sensiz yaşayabilirm, en azından başımı dinlerim

aşk ilk okulda göz kırpması,orta okulda dudak şapırtısı,lisede yatak gıcırtısı,üniversitede çoluk çocuk vızırtısı...

yüzüne karşı SENİ SEVİYORUM dienin sevgisinden şüphe et çünkü sevgi sessiz aşk dilsizdir...

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur,
    hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar
    Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür
    beni NE OLUR!

Kežke yalnżzlżšżm kadar yanżmda olsaydżn. Onunla paylažtżklarżmż seninle
    paylažsaydżm. Kežke senin adżn yalnżzlżk olsaydż ve ben hep yalnżz kalsaydżm

Bir gül yetižtirdim adżnż ažk koydum kopardżlar, bir gül daha yetižtirdim
    adżnż sevgi koydum kopardżlar, son bir gül daha yetižtirdim adżnż ayrżlżk koydum
    onu heržeye rašmen yažatżyorlar

Ne varsa aradygim bilki sende bulmusum, Senden öncesi yoktu seninle var
    olmusum, Sende bütün umutlar sende bütün özlemler, Beni sende arama ben artik
    senin olmusum.

OMRUME YETECEK BiR ASK ARARKEN SENi BULDUM, SiMDiYSE ASKIMA YETECEK BiR OMUR
    ARIYORUM, CUNKU SENi COK SEViYORUM

I looked at you and said that: ' I'm forever yours.'
    ( Sana baktım ve şöyle dedim: Sonsuza dek seninim.)

You hide behind a smile.You're faking..
    (Bir gülümsemenin arkasına saklanıyorsun.Sen gerçek değilsin.)

I'm walking away from everything.
    (Herşeyden uzaklara doğru yürüyorum.)

Live,,Love,,Burn,,Die..
    [Yaşa, Sev, Yan, Öl..]

I want my dreams to become a reality.
    (Rüyalarımın gerçek olmasını istiyorum.)

I can feel you all around me
    (Seni her tarafımda hissedebiliyorum.)

I will never let you go.
    ( Gitmene asla izin vermeyeceğim.)

Boys break hearts so why don't you break their neck?
    ( Erkekler kalp kırar peki siz neden onların boyunlarını kırmıyorsunuz?)

Behind a smile is everything.You'll never understand..
    (Bir gülümsemenin arkasında herşey..Sen bunu anlayamazsın.)

When I'm alone, i think of you..
    ( Yalnız olduğunda seni düşünüyorum..)

I have no idea who I am..
    (Kim olduğum hakkında hiçbir fikrim yok.)

S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

Hele Bir Kapansın Kapılar ! Sular Durulsun ! Bıçak Atacagım Tam 12'Den ! Kısa Devre Yapsın Kalbim ! Ellerım inatla Dokulsun Cıgaraya !
    Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

SiL KıZıM SiL AkLınDaKi O KaRaNLıK ESeRi En KRALINDAN ÜSTÜNDÜR Bu GöRDüYüN SeRSeRi..!

ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr ...

YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

Fani Dunyanin Baki Padisahi Dégiliz Biz parcaLAnmis Gonul HirkaLarini Yamar Dikeriz Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz.

GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!

ozun Aydin Artik Ozgursun . .Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin.

Seni Hayatın Kurallarına Göre Değil Kafama Göre Yaşadim
    Hãsrêtîm'd!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m'sîñ, duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ, sêñ nãsîl bîrîsîñ?

Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin .

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

Ne çok öğrndi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı.. Her defasnda bu SoN sndı ama aLdndı.. ßu gönüL uyandı, bu sabah yndn b$Ldı..!

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

Nefret.. Nefret ediorum sndn!! Nefret edeceğim ismini söyLeyenLerden, senden bahsedenLerden.!!

SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!

SnnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız.. SnnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız..!

öLdrecktm sni.. İncitecektim.. Unutacaktım.. Ama Lanet oLsn !! Kı-ya-ma-dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım ...

Ndn insanlar bu kdr acımasız, ndn dostun dşmanndn farksz, ndn kybdnce değrler anlaşlr, ndn güçLü hep duyguLrLa oynaşr?!

Sen bnm ellerndn tutabldiğm, yanağnı ok$aybldiğm, sevgiLm, srda$m, biricik sewdam.. AyrıLık unutnLra mahsus!!

Sen ßnm Ellerinden Tutabildiğim, Yanağını OkşayabiLdiğim, SarıLıp AğLayabildiğim.. Sevgilim, Dostum, Sırdaşım, Biricik Sevdam !!

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Süper msn nick arşivi...
    gerçekten de süperler elllerine sağlık canım

Süper msn nick arşivi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn nickleri(süper)

msn nickleri(süper)

güven nickleri güven nickler eyvallah nickleri eyvallah etmeyen sözler msn Ey bütün gece sabaha kadar uyuyan zavallı! Yarın yatacağın toprağa da bir kandil yak Konuşacak zamanı bil; krallara öğüt vermek tehlikelerin en büyüğüdür (AnTi SoSyEtE tEaM) BeN SiGaRa TiRyaKiSi DeğiLiM SiGaRa iÇeRKeN DüŞüNDüĞüMüN TiRYaKiSiYiM. SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa...
  2. Msn nick arşivi

Msn nick arşivi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Süper Msn Nickleri , Msn sözleri

Süper Msn Nickleri , Msn sözleri

süper msn sözleri sevmiyorum nickleri o beni sevmiyor nickleri artık sevmiyorum Msn Nickleri , Msn sözleri , avatarlar Msn nickleri , msn sözleri , avatarlar , şekilli nickler , komik nickler , 1-GeRçEk aLeMdE ImZaMı, SaNaL AlEmDe dE InDeXiMi bAsArIm...! 2-√Seni aŞmam geRek Sendenn geÇmem geRek neRde Bende Seni SiLecek yüRek ? 3- GüLüşLer yaLan artık SevdaLar DµmÀn aLtı sigaramıñ uCuñda...
  4. Melekler Mekan'ının Dev Msn Nick Arşivi

Melekler Mekan'ının Dev Msn Nick Arşivi

Sevgili meleklerim, melekler mekanının devasa nick arşivi sizlerle.A'dan Z'ye tüm nickleri burda bulabilirsiniz.Seçin beğenin,isterseniz msnenize ileti isterseniz imzanıza imza olarak ekleyin.Buyrunuz meleklerim,DEV ARŞİVİMİZ sizlerle. :deli: GécéLéri GéLmé JiLéT TuTaRıM,UzaTMa koLunu SanadA aTaRım,Sana KıZar KéndiMi DoğRaRım.DédiM Ya GüLüm ßén PsikoPaTım...!!!:: Esrardır...
  5. Süper msn nickleri

Süper msn nickleri

Msn niz için güzel farklı bir alternatif arıyorsanız bu sözleri hoşunuza gidebilir :) UmuduM yOk GeLEcegiMDen Ama PİşmAn DeiLim GEÇmiŞimDen -KaLiteNİ BAŞkasI BeLirLERse UcuZA GİderSİn -Bİr Gün ANLArsıN HayAL KUrmaYı ; BEkLEmeYİ , ÜMİt ETmeYİ -TAş VE SOpa KEmikLEri , SÖzLEr İSe KaLpLERi KIrar -Ne unuTacaK kadaR nefRet eTTimnede hatıRLıycak kadaR ç0K sevdim -HayaTIma Gİren HERkeS...

Sayfayı Paylaş