gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Süper Öpücük :))

Konu, 'Çöplük' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Süper Öpücük :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  2. Öpücük nedir....

Öpücük nedir....

*Ekonomistler der ki:* ÖPÜCÜK‚ talebin her zaman icin arzdan fazla oldugu bir alisveristir... *Muhasebeciler der ki: *ÖPÜCÜK‚ geri dönüsüm sagladigi icin kar orani yüksek bir tür kredidir.. *Matematikciler der ki:* ÖPÜCÜK‚ sonsuzluktur cünkü burada 2 nin boleni yoktur. *Geometriciler der ki:* ÖPÜCÜK‚ iki dudak arasindaki en kisa mesafedir *Fizikciler der ki:* ÖPÜCÜK‚ kalbin...
  3. Öpücüğün gücü

Öpücüğün gücü

Tüm aşkların en tutkulu ortak paydasıdır öpücük. Ancak öpücükten öpücüğe de fark var. Hayal gücünüzü çalıştırın onu hiç ummadığı bir yerde ve şekilde öpün. Sevgiliniz varsa öpücükler kaçınılmaz olarak geliyor akla… Birçok öpücük tarzı bulunuyor. İşte hayallerinizden ya da gerçek yaşantınızdan kesitlere rastlayabileceğiniz o özel anlar. Ve o anları daha özel kılacak mekânlar… Yapmanız gereken...
  4. öpücük Kutusu

öpücük Kutusu

öpücük Kutusu Çoğu zaman pek çok şeyi çocuklardan öğreniriz. Bir süre önce, bir arkadaşım, 3 yaşındaki kızını, bir rulo altın renkli kaplama kağıdını ziyan ettiği için cezalandırmıştı. Durumları iyi değildi ve kızının kağıtları, ağacın altına koyacağı bir kutuyu süslemeye harcaması onu çok sinirlendirmişti. Buna rağmen, küçük kız, ertesi sabah hediyeyi babasına getirdi ve Bu senin için...

Sayfayı Paylaş