gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Süper örnekleriyle nefis modelleriyle atkı-bere takımları burada

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

ben 10 örgü atkı bere takımları
    Arkadaşlar sizler için harika atkı-bere modelleri buldum ben çok beğendim umarım sizde beğenir birini seçer kendinize örersiniz. Malum kış kapıda... [​IMG]

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bunun aynisi bendede var, ama siyahi :) ve bereside var :)
    Cok gzller gercekten, tskler paylasim icin :)

Süper örnekleriyle nefis modelleriyle atkı-bere takımları burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atkı bere modelleri

atkı bere modelleri

atkı bere modelleri atki bere modelleri atkı atkıbere
  2. 2009 kış atkı bere modelleri burada!!!

2009 kış atkı bere modelleri burada!!!

atkı modelleri atkı bere modelleri erkek 2009 çocuk bere 2009 2009 sonbarah ve kışında kullanılacak kırmızı harika ötesi atkı ve bere modellerine bir göz atın arkadaşlarım bakalım beğenecekmisiniz. Bu modeller başka yerde yoooook :D:D:D:D
  3. Anlatımlı Atkı Bere Örneği

Anlatımlı Atkı Bere Örneği

anlatımlı bere modelleri anlatımlı bere örnekleri örnekleri modelleri bebek atkı Sizlere oldukça şık ve bir o kadarda güzel takım olarak kullanabileceğiniz atkı ve bere modelini ayrıca nasıl yapıldığını paylaşmak istiyorum hanımlar kolay gelsin:) Malzemeler: Bakımlıyız.Com - Anlatımlı Atkı Bere Örneği 100 gr ip 10 numara tığ. Beremizin ilk sırasına 10 zincir yaparak başlıyoruz.İkinci...
  4. Kız Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Kız Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Dünyanın en kıymetli varlığı olan bebeğinizi kış ayların da sıcacık tutacak atkı bere takımları farklı renk ve modeller ile bebeğinizi soğuk havalar da bir kalkan gibi korurken oldukça şirin modeller ile kıyafetlerini tamamlayıcı bir aksesuar olarak da yer alıyor. Sizler için bu yazım da minik prensesler için tığ işi örgü atkı bere takımları ile ilgili görselleri paylaşıyorum. Renkleri,...

Sayfayı Paylaş