gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Süper Sahiller

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Deniz gibisi var mı yaa... Oturup seyrederken insan bütün dertlerini unutur. Tabi deniz denince sahillerde unutulmaz yazların vazgeçilmez mekanları sahiller insanlar her boş bulduğu aralıkta sahillere koşarlar.... İşte bunlarda dünya sahillerinden bi kaç manzara:ehi:

Süper Sahiller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fildişi Sahilleri

Fildişi Sahilleri

Fildişi Sahilleri Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika, Kuzey Atlas Okyanusu kıyısında, Gana ile Liberya arasında ülke. Coğrafi konumu: 8 00 Kuzey enlemi, 5 00 Batı boylamı Harita konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 322,460 km² kara: 318,000 km² su: 4,460 km² Sınırları: toplam: 3,110 km sınır komşuları: Burkina Faso 584 km, Gana 668 km, Gine 610 km, Liberya 716 km, Mali 532 km Sahil şeridi:...
  2. Kafkasların Sahili BATUM

Kafkasların Sahili BATUM

batum otelleri batum resimleri sahilleri sahili plajları Osmanlı’nın üç asırlık izlerini taşıyan Artvin’in kapı komşusu Batum, Sovyet Rusya’nın küllerinden bir turizm kenti olarak doğuyor. “Çok kolaymış” dedi İstanbul’dan gelen şık giyimli kadın, gümrük kapısından Gürcistan’a adım atarken. Tıpkı, Artvin’in sınır ilçesi Hopa’dan 15 dakikalık yolla Sarp Sınır Kapısı’na gelip, hepi topu 10 dakika...
  3. Mersin sahilinden gece manzaraları

Mersin sahilinden gece manzaraları

mersin manzaraları mersin sahili sahilinden görüntüler gece mekanları sahilinden gece manzaraları Mersin sahili gerçekten görülmeye değer sahillerden biridir. Özellikle yaz mevsiminde sahil insanlarla dolup taşar... Yaşadığım yer doğup büyüdüğüm toprağım Mersinden sizler için seçtiğim sahilden gece manzaraları:tik:
  4. süper

süper

arkadaşlar paylaşmak istedim şimdiye kadar avonun güzellik kremlerini kullanıyorum yüzümdeki izler oldugu gibi duruyor bir arkadaşım bana www.simetritr.com bu siteyi önerdi kullandıgım ürünlerden yüzde yüz sonuç aldım mildivan diye ürün markaları sizlerde girin kontrol edin hatta telefonunu vere bilirim 05423202242
  5. Süper....

Süper....

çok güzel...

Sayfayı Paylaş