gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Süper Sevgililer Günü Mesajları 2014

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sevgililer günü mesajları, 2014 sevgililer günü, sevgililer günü için mesajlar

Sevgili melekler, şubat ayına girmiş bulunuyoruz. Bu da demek oluyor ki, sevgililer günü yaklaşıyor. Bazıları bu özel günde pek birşey yapmayacağını söylese de ucundan bucağından ufak bir hediye alıyor ya da kutlama yapıyorlar. Eğer siz de sevdiğiniz için planladığınız özel kutlamalardan önce günün ilk ışıklarında ona sevgi sözcükleri yollamak istiyorsanız, aşağıdaki güzel sözler işinize yarayacaktır...

sevgililer-günü-3.jpg

Süper Sevgililer Günü Mesajları 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgililer günü mesajları

sevgililer günü mesajları

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum. Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım. Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde...
  2. Sevgililer Günü mesajlarına DİKKAT!

Sevgililer Günü mesajlarına DİKKAT!

Sevgililer Günü nedeniyle gelen aşk maillerine dikkat. Bilgisayar uzmanları, milyonlarca kullanıcıyı uyararak "bugüne kadarki en gelişmiş virüs"ün dolaşımda olduğunu belirtti. "Storm" (Fırtına) isimli virüsün çok hızlı yayıldığı ve özellikle 14 Şubat Sevgililer Günü yollanacak olan aşk mailleriyle kullanılacağı bildirildi. Geçen ocak ayında dolaşıma giren Storm virüsünün...
  3. 2010 sevgililer günü mesajları

2010 sevgililer günü mesajları

sevgililer günü mesajı 2010 yılının en yeni sevgililer günü mesajlarıyla 14 Şubat ta sevgilinize sevdiğinizi ve duygularınızı haykırın:tik: ♥Seninleyken Kısa Süreli Zamanlarımızda uzun ömürlü Anılara imza Atıyorum bebeğim.♥ ♥ Benim için Hayat Sen, Nefes Sensin bebeğim.♥ ♥Aşkın nedemek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum♥ ♥Sen Kısa hayatımın öz Aşkısın Sen Sözlerimdeki...
  4. Facebook sevgililer günü mesajları

Facebook sevgililer günü mesajları

Facebook sevgililer günü mesajları Facebook sevgililer günü 2012 Merhaba Sevgili Melek2ler ve misafirler, sizler için bu güne özel Sevgililer günü Facebook sözleri mesajları paylaşıyoruz :)Sevgililer gününde Facebookta sevgilinizle paylaşacağınız Sevgiliniz için güzel mesajlar; * Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam...
  5. 2014 Sevgililer Günü İçin Superga'dan Süper Ayakkabılar!

2014 Sevgililer Günü İçin Superga'dan Süper Ayakkabılar!

sevgililer günü hediye önerileri, sevgililer ünü hediye fikirleri, süperga ayakkabı Sevgili melekler, piyasaya çıktığı ilk günden beri herkesin severek giydiği Superga ayakkabılar, Sevgililer Gününe özel çeşit çeşit renkleriyle satışta! Yaşam tarzınızın olmazsa olmazı, canlı, cıvıl cıvıl renk ve modellerle Sevgililer Gününde çiftlere özel ayakkabılar sunan Superga, baharı iple çekmemize...

Sayfayı Paylaş