gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

süper stardan bir ilk

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü sanatçıların konuk olduğu konserde anlamlı gecede süper star Ajda Pekkan kürtçe şarkı söyleyerek bir ilke imza attı.......

AJDA PEKKAN'DAN KÜRTÇE ŞARKI!
    TÜRKİYE'NİN ÜNLÜ KADIN SANATÇILARI, 'AİLE İÇİ ŞİDDET ACİL YARDIM HATTI'NI KULLANMA BİLİNCİNİN ARTTIRILMASI İÇİN 'GÜLDÜNYA KONSERİ'NDE BİR ARAYA GELDİ.

Dört saat süren müzik şölenine Ajda Pekkan'ın sahnede Kürtçe parça seslendirmesi damgasını vurdu.Biletlerin 110 ila 250 TL'den satıldığı konserde, 1700 koltuk kapasiteli salonun tamamı doldu. Gecceye çok sayıda ünlü sima katıldı. Konser yaklaşık 4 saat sürdü. Konserin ikinci yarısı sahneye çıkan Ajda Pekkan 3 parça seslendirdikten sonra geccenin en büyük sürprizini yaparak sahneye genç şarkıcı Aynur'u davet etti ve sanatçının Keje Kurdı yani Kürt Kızı adlı parçasını birlikte seslendirdi.

Son düzenleme: 11 Mart 2009
süper stardan bir ilk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. süper bir yaz tatlısı

süper bir yaz tatlısı

yaz tatlıları yaz tatlısı tatlilari soğuk tatlıları tarifi Malzemeler • 1 poşet krem şanti • 1 su bardağı süt • 10 adet sade ya da kakaolu petibör bisküvi • 1 yemek kaşığı hindistan cevizi • 1 paket vanilya • Taze ya da dondurulmuş vişne(başka taze meyve de olabilir mesela çilek,muz) Muhallebi İçin • 1,5 su bardağı şeker • 2 yemek kaşığı un • 2,5 su bardağı süt Yapılışı 1.Öncelikle...
  2. Süper bir konusma icin

Süper bir konusma icin

1- Erken başlayınBir konuşma yapmak zorundaysanız, daha sonra değil, hemen işe başlayın. Hazırlanmak için ne kadar çok zamanınız olursa, kendinizden o kadar emin olursunuz. 2- Dinleyicilerinizi tanıyın KİME konuşacağınız hakkında bulabildiğiniz kadar bilgi edinin. Dinleyicilerinizin ortak özellikleri nelerdir? Eğitim düzeyleri nasıldır? Bu tür sorulara ne kadar çok yanıt bulabilirseniz,...
  3. Süper Bir Top Oyunu

Süper Bir Top Oyunu

Hemen hemen hepimizin bildiği ve çoğumuzun bilgisayarında olan ya da olmuş olan bir oyun şahsen ben çok seviyorum ama bu biraz daha zor buyrun bakalım :) seçilen oyun :amigo:
  4. Adidas Süper Star Ayakkabı Modelleri

Adidas Süper Star Ayakkabı Modelleri

adidas ayakkabı adidas süperstar superstar süperstar ayakkabı Adidas Süper Star Bayan Ayakkabı Modellerini Melekler Mekanı farkı ile yorumlayalım mı bayanlar? En beğendiğim ayakkabıların başında geliyor bence; Renkleri bambaşka bir hava vermiş bence; Cıvıl cıvıl yaz ayları için sana özel bir seri Melek; Klasikliğin asaleti; Farklı seçeneklerden bir renk Turuncu;...
  5. Genç Beyler İçin süper star yatak odası

Genç Beyler İçin süper star yatak odası

Genç odası dekorasyonu Erkek odası örneği Gençler kendini süperstar hissetsin diye genç yatak odası dekorasyonunda farklılık yapabilirsiniz. Duvarlara yapıştırılan duvar stickerları ile hoş bir hava yakalanmış. Süperstar yatak modelide dekorasyona çok uymuş.

Sayfayı Paylaş