gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Süper Uzun Çizme Modelleri 2012

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

uzun çizme modelleri 2012 çizme çeşitleri uzun çizme modelleri

Kış aylarının vazgeçilmez giyim eşyalarından biri çizmeler tabi ki melekler :) Ayağı ısıtmanın yanısıra son birkaç senedir daha ziyade şıklıkları sebebiyle tercih edilen çizmelerden uzun çizmeler gerçekten dar pantolonlar, taytlar ve eteklerle çok hoş bir görüntü veriyorlar. Özellikle uzun bacaklı bayanların tercih etmesi gereken uzun çizmeleri 2012 kış koleksiyonlarını tanıtan modacılar da defilelerinde kullanmış. Bu defile ve tanıtımlardan sizler için seçtiğimiz uzun çizme modellerini paylaşmak istiyoruz.. :)

sevgi10 bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben uzun yerine iki çift yarım bot aldım. Biri taba siyah, diğeri ise sadece sihay, her ikiside platform topuk :) Bir ara resmilerini çekersem yeni alışverişimi sizlerle paylaşmayı düşünüyorum :)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Eh adminim, iki yarım bir uzun eder zati :D:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bak ben hiç böyle hesap etmemiştim :D:D:D:D Haklısın iki yarım bir tüm eder :D:D:D:D

Süper Uzun Çizme Modelleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kışlık Uzun Topuklu Çizme Modelleri

Kışlık Uzun Topuklu Çizme Modelleri

uzun topuklu çizme uzun topuklu çizmeler dizüstü çizme modelleri Kızlar bu sene uzun çizmeler çok moda...Özellikle elbise ve taytlarla giyilen çizmelerin boyu biraz daha uzayarak diz üstüne çıkıyor...Şimdi bu seninin modası uzun ve topuklu çizme modellerine geçiyorum arkadaşlarım :tik:
  2. Yepyeni 2012 Model Uzun Çizmeler

Yepyeni 2012 Model Uzun Çizmeler

uzun çizme modelleri 2012 uzun çizmeler uzun çizme modası Birkaç senedir olduğu gibi 2012 yılında da uzun çizmeler rağbet görüyor melekler. :) Özellikle yine birkaç senedir çok tutulan skinny jeanlerin üstüne çekilen uzun çizmeler hem modern bir hava veriyor hem de soğuktan koruyor. Bu şekilde spor bir tarz yakalayabileceğiniz gibi etek ve elbiselerin altına giydiğiniz uzun çizmelerle daha...
  3. 2014-2015 uzun çizme modelleri

2014-2015 uzun çizme modelleri

2014 uzun çizme modelleri,2015 uzun çizme modelleri,en şık çizme modelleri,abiye çizme modelleri,binici çizme modelleri,platform çizme modelleri hakkında bilgiler 2014-2015 çizme modelleri bakımından geçen sezonlarla benzerliğini koruyacak. Trendler arasında yine; platform topuk çizmeler, deri çizmeler, süet çizmeler ve düz taban çizmeler yerlerini alacak.Genellikle az tercih edilen...
  4. Uzun Çizme Model ve Kombinleri

Uzun Çizme Model ve Kombinleri

Kış kombinlerinin olmazsa olmazlarından uzun çizmeler oldukça soğuk ve sert geçen 2015 kışı için de ilk akla gelen giyeceklerden biri durumunda. Ürün gamındaki çeşitlilik sayesinde her türlü kıyafetle uyumlu bir türünü bulabileceğiniz 2015 uzun çizme modelleri hakkında kısa bir brifing vermek istiyoruz bu yazımızda. Az önce söylediğimiz gibi uzun çizmelerin en büyük avantajı hiçbir ortamda...
  5. 2016 Uzun çizme modelleri

2016 Uzun çizme modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezi çizmelerdir.Çizmeler yarım orta ve uzun boyutlarda çeşitlilik gösterir.Yıla damgasını uzun çizmeler vuruyor.Uzun çizmeler en çok uzun boylu bayanların sahip olduğu uzun bacaklara yakışıyor.Uzun formda hazırlanmış çizme modellerini farklı renk ve desene sahip taytlar ile kombin edebilirsiniz.Mini etek ya da mini elbise modelleri ile hazırlayacağınız kombinleri çorap...

Sayfayı Paylaş