gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

süper zeka ünlüler ve lafları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

zeka lafları
    Reha Muhtar'ıb gece programındaki sözü:"Saat gecenin ikiye onu var..."

Kibariye demiş ki: "Araplara bayılıyorum, en çok da Tina Turner var ya ona hayranım..."

ATO Başkanı Sinan Aygün'ün,kuş gribi olayından sonra tavuk tüketilmesi için söylediği söz:"Yiyin
    kardeşim tavuk, yiyin.Ölürseniz benim yanıma gelin."yorum sizin!

İbrahim Tatlıses: Arka kafamı nereye vurduğumu hatırlamıyorum...

Yasemin Bozkurt: (Kadının Sesi programında) Aman Allah'ım, yakışıklı bir kadın görüyorum...

Tuğba Altıntop: Ben kiralık anne miydim? Çocuklarımı yedi yıl karnımda taşıdım... (Zeka küpü bir
    mankenimiz)

Seda Sayan: Bugün çok önemli bir konuğum var, ama önce daha önemsiz biri gelecek: Safiye Soyman.

"Picasso'yu tabii ki tanıyorum. Yurtdışında birkaç yerde karşılaşmış olabiliriz."-Manken Nilay Dorsa
    (zeka küpü mankenlerimize devam )

"Thanks, siz how are you?" Başbakan Erdoğan, Tunus'ta İngilizcesini konuşturuyor!!

Teniste en iyi hareketlerden biri, topu fileyi yalayarak atmaktır. Ben yaptığım işlerde bu atış
    felsefesini benimsedim..(Hülya Avşar) (nası yani???)

Kaybedecek hiçbir şeyi yoktu. İlk iki seti kaybetti. Şimdi kaybedecek daha çok hiç birşeyi yok!..
    (Wimbledon erkekler final maçını anlatan TRT spikeri)

Atatürk ne demiş Yurtta sulh barışta sulh ....NİHAT DOGAN (tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş )

Fransızlar amma kültürlü ufacık çocukları bile Fransızca konuşuyor....İZZET YILDIZHAN (Yorumsuz)

Alpay arka ayağını burktu!.. (Türkiye-Brezilya maçından...)

İlham kaynağım şu gördüğünüz Boğaz. Bu deniz öküze bile ilham verir. (Serdar Ortaç) (Öz eleştiri
    buna denir )

Birçok arkadaşımın içime girmesine izin verdim. Ben öyle her arkadaşımı içime alan biri değilimdir!
    (Deniz Akkaya) (Ne arkadaşalr var beeeee )

Beni yerden yere vurdular ama ben top gibiyim.(İbrahim TATLISES)

süper zeka ünlüler ve lafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manyak Cevaplar SÜper Laflar

Manyak Cevaplar SÜper Laflar

süper laflar en süper laflar super manyak en manyak bir telefoncuya giren çocuk nakia 3310'ları incelemektedir. gülen bir yüzle onu izleyen kasiyere döner ve sorar: -abi bunun şarjı bi hafta gider mi? -sırtında bi aküyle dolaşırsan gider ----------------------------------------------------------- bir toplantıda bir genç mehmet akif'i küçük düşürmek için sorar; -affedersiniz, siz veteriner...
  2. süper çantalar ve ünlü sahipleri

süper çantalar ve ünlü sahipleri

Sarah Jessica Parker Givenchy Bettina Satchel $1395 Lindsay Lohan Pauric Sweeney Overnighter $2600 Anne Hathaway Tory Borch T Tote $295 Courtney Cox Lanvin Kentucky Tote $1545 Jessica Alba YSL Muse $1395 Jessica Simpson Bradgley Mischka Lolita $1495 Kate Moss Mulberry Bayswater $995
  3. Burcunuz ve zeka tipiniz

Burcunuz ve zeka tipiniz

Sevgili Melekler haritanızdaki Merkür'ün konumu zekanızı nasıl kullandığınız hakkında önemli ipuçları veriyormuş...Davranışlarımızda, konuşma biçimimizde bile etkinliğini gösteriyomuş...Merkür konum olarak ancak burcunuzda ya da burcunuzdan bir önceki veya bir sonraki burçta olabilir. Örneğin İkizler burcunda doğmuşsanız Merkür'ünüz İkizler'de ya da Boğa ve Yengeç'te olacaktır. Biraz karışık...
  4. Atılan laflar ve cevapları

Atılan laflar ve cevapları

adam ol lafına cevap Atılan laflar ve cevapları mekan Haydarpaşa: -pardon saati sorablir miyim? -şurda kocaman yazıyor göremiyor musun? Adam kızın oturduğu masaya yaklaşır yanındaki boş sandalyeyi tutar ve dil sürçmek suretiyle.. -Boş musunuz -Hayır arkayı beşledik gör müyon mu? -Ben sandalye için sormuştum -Ben sizi yalnız bırakayım o zaman Tanışmak isteyen erkek kızın masasında...

Sayfayı Paylaş