gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Supergrass - Diamond Hoo Ha

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Gaz Coombes (vokal, gitar) ve Danny Goffey (davul)'un öncülüğünde kurulan Supergrass 1993 senesinde tanıştıkları Mick Quinn (bas gitar)'in de gruba katılmasıyla son halini almış oldu. 1994 senesinde hazırladıkları single “Caught By The Fuzz” ile müzikseverlerin beğenisini toplayan grup, NME ve Melody Maker gibi büyük dergilerin de dikkatini çekti. O günden itibaren eksilmeyen bir enerji ve düşmeyen bir başarı grafiği ile yollarına devam eden Supergrass, 6. albümünün prodüksiyonunda Nick LaLaunay ile çalıştı.

Supergrass - Diamond Hoo Ha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayız

hayız

Hayız olduğunu görmek günah bir iş yapmaya, Erkeğin hayız olduğunu görmesi yalan söylemesine, oruç ve namazdaki noksanlığına; kadının hayız olup gusletmesi tövbe etmesine, üzüntü ve kederden kurtulmasına, Eşinin hayız olduğunu gören erkeğin arzu ve istekklerinin bir süre gerçekleşmemesine, işlerinin durgun olmasına, Ay halinden kesilen yaşlının yahut hısır kadının hayız olduğunu görmesi hamile...
  2. semra hanım

semra hanım

semramı o her yerde ama o ağzı hiç kapanmayack gibi:D:D
  3. Hanım gördü

Hanım gördü

Soyguncunun biri bir bankaya girmiş. Çekmiş silahını havaya ateş etmiş. Herkesin yere yatmasını istemiş. Kasalardaki paraları toplamış ve kapıya doğru yönelmiş. Tam çıkacakken oradaki bir adama sormuş: ''''Beni gördün mü?'''' Adam şaşkınlıkla ''''Evet gördüm.'''' deyince çekmiş tabancasını adamı alnından vurmuş. Tam tekrar kapıya hamle etmiş ki; kapının yanında bir karı koca duruyor. Adama...
  4. hata nerde???

hata nerde???

içim acıyor meleklerim içim...offf!!! bugün sevdiğim adamın arkamdan yaptıgı işleri ögrendim.... bildiğiniz gibi bir dersanem var olmaz olsun :( neyse bugün gittim dersaneye bir kız var benim yakın arkadaşım...megerse bu kız sevdiğim adamın komşusuymuş ve benim bundan anca haberim oluyor ne garip dimii dersanenin ilk günü bu kızı tanıyıp tanımadıgını sormuştum yalancı sevgilim de tanımıyorum...
  5. Ölmeden son mesajı ha ha ha:) oldu!

Ölmeden son mesajı ha ha ha:) oldu!

Siz şu anda araç kullanıyorsanız ve bu haberi okuyorsanız aman kızlar dikkat edin. Tam ibretlik bir haber düştü ajanslara az önce 18 yaşındaki Taylor Sauer, facebookta “Araba kullanırken Facebook'ta mesaj yazmak tehlikelidir. Ha ha ha!” yazdıktan bir kaç saniye sonra kazada can verdi Huffingtonpost gazetesinin haberine göre ABD'de Taylor Sauer (18) isimli üniversite öğrencisi, arabada...

Sayfayı Paylaş