gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Süpermen Yavuz

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

"Avrupa Yakası" dizisindeki "Sertaç" karakteriyle dikkat çeken sempatik komedyen Yavuz Seçkin, yeni stand-up şovunda artık Süpermen olarak da sahneye çıkacak. Süper FM’de program yapmaya başlayan Seçkin, "Yavuz’un Minibüsü" adlı gösterisinde ünlülerin taklitlerinin yanı sıra Süpermen’in maceralarını da izleyici ile paylaşacak.

Süpermen Yavuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şaşırmış bunlar..ayrıca nasıl süpermen olunur :D

şaşırmış bunlar..ayrıca nasıl süpermen olunur :D

kendimce ingilizce bildiim kadar anlatiim: 1. ayaklarini oynatma dik tut 2. kollarini hazirol vaziyetinde tut 3. allaha dua et 4. bunu bende bilmiyorum 5. donunu pantolonun uzerinden giy __________________
  2. Yavuz Bingol

Yavuz Bingol

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 800x533 px Ve Boyutu 48KB.
  3. eşsiz Yavuz

eşsiz Yavuz

ekranların sevilen dizisi Adanalı'nın asabi polisine eş aranıyormuş........ ADANALI'YA PARTNER ARANIYOR ADANALI DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU OKTAY KAYNARCA'YA PARTNER ARANIYOR Dizide Adana'dan gelen Yavuz isimli komiseri canlandıran Kaynarca, dizinin başından beri ortaya çıkan kızı Sofia ile uğraşırken gönül işlerini askıya almıştı. Şimdi dizinin kadrosuna Yavuz'la aşk yaşayacak yeni bir...
  4. Hadise Süpermen Şarkı Sözü lazım bana

Hadise Süpermen Şarkı Sözü lazım bana

Hadise Süpermen Şarkı Sözü Kızlar Hadisenin yeni klibini gördünüz mü, ayol bu kız makyaj ve saç rengini değişince bambaşka oluyor çok beğendim yeni klibini :) Sizden de Hadise Süpermen Şarkı Sözlerini yazmanızı rica ediyorum.
  5. İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

Hadise Süpermen Şarkı Sözleri Hadise Süpermen Şarkısının Sözü Hadise yeni imajıyla dikkatleri ve yeni çektiği klibiyle tüm dikkatlari üzerine çekti ve kesinlike beğeni topladı Melek'lerim. Biz de Hadisenin süpermenm şarkısı sözleri isteyen misafirlerimiz için, Hadise'nin yeni şarkısı Süpermen sözlerini paylaşıyoruz. Kay biraz ileri, konumuz yasak ihlali Çok saftım dimi bende, olanları...

Sayfayı Paylaş