gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Supernatural

Konu, 'Yabancı Diziler' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

yabancı diziler supernatural supernatural dizisi izleyen hayranları için konumuzda.Dikkat ettim en favori dizim hakkında hiç konu açılmamış 7 sezon nefesimi tutup izlediğim dizim Supernatural.Harika bir dizi konusu gerçekçiliği 7 sezondur hiç değişmeden devam ediyor.meleklerin özellikleriyle ilgili bölümler bir az abartılsa da yine de kendini izletiyor.Oyuncu performansları çok gerçekci yapay itici değil.İki kardeşin tüm içlerindeki zıtlıklara rağmen verdikleri mücadele harika anlatılmış Supernatural dizisinde.Baş rol oyuncuları Dean Winchester ( Jensen Ackles) ve Sam Winchester ( Jared Padalecki ) rollerinde çok başarılar ama itiraf ediyim ben diziyi konusundan çok Dean'ın yeşil gözleri için izliyorum :D:D

Dizi adı :
    Supernatural

Oyuncuları :

Jensen Ackles - Dean Winchester : diziyi izlettiren karakter bence.Gülüşü :utan: hareketleri konuşmaları dizi onunla renkleniyor.
    Jared Padalecki - Sam Winchester : ilk başlarda gıcık olduğum karakterdi ama zamanla sakin tavırlarıyla sevdiriyor kendisini :)
    Misha Collins - Castiel : meleklikten insanlığa geçen saf halleriyle izlerken inanılmaz keyif aldığım karakter.Son sezonda yok ama gelse harika olur.
    Jim Beaver - Bobby : İki kardeşin akıl hocası , baba yarısı , en büyük yardımcıları.Melekler , iblisler diğer yaratıklarla ilgili çok bilgili bir karakter.Bence o olmasa iki kardeşin hali duman.

Konusu :
    Doğa üstü olayların işlendiği korku gerilim fantastik türü bir dizi. Dizi kardeşlerin insanların gerçekte varolmadığını zannettiği bir çok tür yaratık, hayalet, şeytan vb. varlığın avcılığını yaptıkları ve bu macerala sırasında yaşadıklarını anlatır.Melek Michael (Mikail) ve şeytan Luciferin kıyamet savaşı 3 sezon dizi konusu oldu.Son sezon konusu Castielin tanrılık takıntısı yüzünden Araf'dan çıkan yaratıklar Leviathan'larla ilgili.
    Kesinlikle izlenilmesi gereken bir dizi.:tik:

Supernatural konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SupernaturaL Dizisinin YakışıkLısı Jensen AckLes

SupernaturaL Dizisinin YakışıkLısı Jensen AckLes

jensen ackles supernatural jensen ackles röportajları röportaj son haberler haberleri
  2. SuperNatural [ Jared Padalecki, Jensen Ackles ]

SuperNatural [ Jared Padalecki, Jensen Ackles ]

supernatural kıyafetleri supernatural resmi sitesi jared padalecki jared padalecki son haberler son haberler Supernaturel dizisinin genç yetenekli ve yakışıklı oyuncularından Jared Padalecki, Jensen Ackles hayranları için karizmatik yakışıklıların resimleri hayranları için özel olarak geliyor buyrun arkadaşlar:tik:

Sayfayı Paylaş