gebe
  1. humeyrassle

humeyrassle Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

SÜPERRR 2.el giyilmemiş kıyafetlr 38 beden her ürün sadece 5 tl ankara asla defo yok

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında humeyrassle tarafından paylaşıldı.

:gathering:

Ekli Dosyalar:

2. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    bu ne simdi giyilmemis kiyafetler 5tlmi inanmam kesin giyilmisdir hem o kadarda guzell degiller:)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok ucuz, neden hiç giymediğin bu güzel kıyafetlerini bu kadar ucuza satıyorsun?
    Bu arada etekler güzel:)

SÜPERRR 2.el giyilmemiş kıyafetlr 38 beden her ürün sadece 5 tl ankara asla defo yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aramızda astık yok!

aramızda astık yok!

Tiyatroya adım atan Azra Akın oyundaki sevişme sahnesiyle ilgili olarak Beren Saat’in açıklamasına gönderme yaptı 2002 Dünya Güzeli Azra Akın, Sadri Alışık Tiyatrosu tarafından sahnelenen Orhan Kemal’in ünlü eseri “72. Koğuş”ta Fatma karakteriyle tiyatro sahnesine adım attı. 1941 yılında Türkiye’de bir cezaevinde geçen oyunda kadınlar koğuşunda tutuklu bulunan Akın ile “Kaptan”...
  2. bunlar 5 tl

bunlar 5 tl

3 BEDEN 42 44 BEDENE OLUR YAZLIK LİLA RENK MANTO SADECE 5 tl
  3. 2. el abiye ve neredeyse hiç giyilmemiş kıyafetler

2. el abiye ve neredeyse hiç giyilmemiş kıyafetler

ikinci el abiyeler ikinci el abiye kıyafetler abiye 2el elbiseler al arkadaşlar merhaba, forumu doğru bölümümemi açtım bilmiyorum. Ama taşınıyorum ve neredeyse hiç kullanmadığım kıyafetlerimi satmak istiyorum.
  4. ilksah_shop AVON U BY UNGARO ERKEK EDT 75ml 39.90 TL HİÇ BİRYERDE YOK BİRTEK BENDE

ilksah_shop AVON U BY UNGARO ERKEK EDT 75ml 39.90 TL HİÇ BİRYERDE YOK BİRTEK BENDE

AVON U BY UNGARO EDT 75ml SINIRLI STOK YETİŞİN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ AVON U BY UNGARO EDT 75ml SINIRLI STOK YETİŞİN GittiGidiyor.com'da #37923143

Sayfayı Paylaş